in

Představitelka Wednesday řádí na Instagramu! A jen v průhledné košilce?

instagram.com instagram.com
Reklama

A je zase tady. Wednesday. Kdo o ní snad ještě neslyšel, tak se nutně musí vyhýbat internetu. Psali o ní všichni a objevila se nejednou také u nás. Seriál Wednesday má sice zatím stále jednu řadu a na pokračování stále čekáme. Seriálová hvězda Jenna Ortega nám však toto čekání celkem oživuje. Fotografií, kterou sdílela nedávno na svém Instagramovém účtu, však fanoušky rozhodně překvapila. Na rozdíl od Wednesday má na sobě nečekaně bílou barvu, ale mnohem zajímavější je konkrétní oblečení než jeho barva. Oblékla se jen do bílé a nahoře krajkové, tudíž průhledné košilky.

Zatímco v seriálu Jenna nenosí nic jiného než černou a těžko byste hledali kousek odhaleného těla, v reálu se tak trochu rozjela. Těžko říct, co tím sama autorka sledovala a čeho přesně chtěla docílit, ale příspěvek vyvolal velký rozruch. Neukázala víc než chtěla? Jednalo se o spontánní nápad nebo je za tím něco víc?

Příspěvek se skládá ze tří fotografií. Ty první dvě zachycují sošku v antikvariátu z různých úhlů a v pozadí můžeme vidět lampu. Třetí je nejzajímavější, jelikož je na ní sama Jenna. To by nebylo nic divného, jelikož má svůj Instagram plný svých fotek. Ale tohle je úplně něco jiného. Jenna je na fotografii někde u zavřených dveří, její póza i pohled jsou řekněme svůdné a oděná je jen do bílé košilky s krajkou. Vše doplňuje její popis “andělský obličej a já”. Víc nic.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jenna Ortega (@jennaortega)

Nutno zmínit také velkou vřavu v komentářích, která se u příspěvku rozjela. Spousta lidí si neodpustila nechutné a oplzlé řeči, druzí ji zase bránili a prosili, aby Jennu přestali sexualizovat. Sama Jenna ale fotky přidala a musela tak počítat i s tím, že nezůstane jen u pochval. Co tím přesně sledovala a vyjadřovala se říct přesně nedá.

Každopádně Jenna se stala díky seriálu Wednesday slavnou téměř přes noc. Dnes ji na jejím profilu na Instagramu sleduje přes 39 miliónů lidí a to už je pěkné číslo. Že by tedy nejdříve konala a pak až přemýšlela nad tím, co snímek v košilce způsobí? S jistotou se to říct nedá, ale rozhodně přitáhl pozornost. Třeba šlo právě o to.

Co si o tom myslíte Vy?

Tématem jsme se inspirovali na super.cz

Reklama