in

Píseň od Lady Gagy boří rekordy díky Wednesday! V seriálu přitom není…

tiktok.com
Reklama

O sarkastickém hororovém seriálu jménem Wednesday, který na Netflixu trhá rekordy ve sledovanosti, jsme vás již informovali. Je tu ale ještě jedna věc, která právě díky tomuto seriálu sklízí neobvyklý úspěch. Řeč je o jedné písničce od Lady Gagy, který se přitom v samotném seriálu ani nenachází!

Kdybyste náhodou nevěděli, kdo Lagy Gaga je, tak se jedná o americkou zpěvačku, herečku, producentku a skladatelku. Celým svým jménem je Stefani Joanne Angelina Germanotta, avšak ve světě prorazila hlavně pod svým pseudonymem Lady Gaga. Na kontě má nespočet písní z nichž nejpopulárnější jsou bezpochyby skladby “Poker Face”, “Bad Romance”, “Paparazzi” a v posledních dnech zejména “Blood Marry”.

I když píseň “Bloody Marry“ vyšla spolu s albem “Born This Way” již v roce 2011, díky Wednesday zažívá neskutečný úspěch i po tolika letech. A jak je tedy vůbec možné, aby se skladba proslavila díky seriálu, ve kterém přitom vůbec nezazněla?

@valya_fanxx1 original Wednesday dance💃🏼🪩#wednesday #wednesdayaddams #netflix #edits #iconic #recommendations #TikTokHalloween #ae #rge #fyp #for #on #positions ♬ Goo Goo Muck (From “Wednesday Dance Scene”) (Karaoke Version) – Urock Karaoke

Pokud jste seriál Wednesday viděli a nebo se alespoň pohybujete pravidelně na Tik Toku, tak určitě znáte onu legendární taneční scénu. I když Wednesday původně tančí na “Goo Goo Muck“ od kapely The Cramps, právě na Tik Toku se jako první objevilo video, kde byla originální píseň nahrazena tou od Lady Gagy.

@sweetmelodies._ Wednesday Addams – Dance scene (Dance scene | Lady Gaga – Bloody Mary) *No copyright infringement intended* #wednesdayaddams #wednesdaydance #ladygaga #ladygagabloodymary #netflix #illdancedancewithmyhands ♬ suono originale – Sweet Melodies

Jak můžete vidět, díky výrazné a nevšední choreografii vše do sebe krásně rytmicky zapadá.

POZOR SPOILER! A jelikož víme, že na plese dojde i ke krvavému dešti, tak o to více je tato kombinace u fanoušků oblíbená.

K nečekané vlně pozornosti k písni se vyjádřila na Twitteru jak Wednesday Addams, tak i samotná Lady Gaga! Na jejich příspěvky se můžete podívat zde:

Nevíme jak vám, ale nám přijde opravdu zajímavé, jak se takto stará píseň dokázala vyšvihnout do předních skladem na Spotify, jen díky jedné editaci videa na Tik Toku. Avšak, kdybychom měli být upřímní, tak nedokážeme říci, jestli se k tanci Wednesday více hodí originální “Goo Goo Muck“ nebo “Bloody Marry“.

A která z těchto písní vede u vás?

Tématem jsme se inspirovali z justjared.com

Reklama