in

Otřesné: Vyřezala dítě z těla těhotné ženy. Jaký trest jí soud uložil?

pixabay.com
Reklama

Na tento děsivý případ vraždy těhotné matky a nenarozeného miminka si možná někteří z vás pamatují. Krutá vražedkyně před dvěma lety brutálně napadla nastávající matku a chtěla unést nenarozené dítě přímo z jejího břicha. Navzdory tomu jaký pohnutý příběh jejímu činu předcházel, nyní soud vyřkl rozsudek. Žena dostane trest smrti. Za tak ohavný čin si ale mírnější trest vysloužit nemohla.

K činu nad kterým zůstává rozum stát se odehrál v říjnu roku 2020 a americkém městě Nový Boston. Devětadvacetiletá Taylor Rene Parker tenkrát brutálně zavraždila jednadvacetiletou matku Reagan Michelle Simmons-Hancock. Taylor těhotnou Reagan sledovala přímo do jejího domu. Tam ji praštila kladivem do hlavy a poté si vzala nůž. I přes sto bodných ran Reagan stále žila a chtěla bránit své miminko. Nakonec Taylor vzala skalpel a otevřela nebohé ženě břicho. Dítě jí vyrvala z těla. Zemřela Reagan i její dítě.

pixabay.com

Co však vedlo Taylor k tak naprosto nemilosrdnému a brutálnímu útoku? Po důkladném vyšetření celého případu se povedlo poskládat celou mozaiku. Taylor nemohla mít děti, jelikož ji lékaři odebrali dělohu. Navíc měla partnera, se kterým jí to moc neklapalo. Nechtěla o něj ale přijít. Chtěla si vztah udržet tím, že bude předstírat těhotenství. A tady se zrodil její ďábelský plán.

Předstírání měla dokonale promyšlené, dokonce sdílela cizí ultrazvuky na svých sociálních sítích. Uspořádala pro své fiktivní dítě také oslavu k odhalení pohlaví miminka, jak je v zahraničí ale už i u nás často zvykem. Dále si také vycpávala břicho, aby opravdu těhotná vypadala. Hledala si také videa, jak vyříznout dítě z dělohy tak, aby přežilo. Také měla naplánovaný svůj “porod” předčasně již v 35. týdnu těhotenství, ve kterém také Reagan zavraždila.

Soud proto naznal, že záměrem bylo unést dítě přímo z matčina břicha a poté jej přinést svému příteli jako své vlastní předčasně narozené dítě. Kdyby Taylor ženu zabila a nepokračovala dál v hrůzném plánu, zřejmě by ji čekalo doživotí. Protože však soud k obviněním z vraždy přidal ještě únos dítěte, trest tomu stoupl na ten nejvyšší možný – Taylor Rene Parker byla odsouzena k trestu smrti.

Dále už není co dodat. Taylor bude potrestána, avšak jak už to tak bývá, zemřelé to pozůstalým nevrátí. Trochu nám sice vrtá hlavou jakto, že přítel Taylor nepoznal, že si vycpává břicho a zda v tom také neměl nějaké přičinění, ale to už není na nás tohle soudit.

Čerpali jsme z nasregion.cz

Reklama