in

Datel bude otcem? Na Instagramu s Barčou sdíleli dojemné video!

instagram.com instagram.com
Reklama

Kdo z vás viděl reality show Like House, konkrétně první řadu, tak si zajisté pamatujete i na Barboru a Marka “Datla”, které právě tato show (i přes jeho tehdejší vztah) dala dohromady. A co je u nich vlastně nového? To budete koukat!

O Datlovi máme díky vystupování v Clash of the Stars nebo častém soudním řízení ohledně insolvence sem tam nějaké aktuální informace, ale co Barbora? Jak všichni víme, Barbora Stříteská, na sebe moc pozornosti nestrhává. Naposledy tomu tak bylo díky “dvěma novým velkým důvodům”, které si nechala plasticky zvětšit (ano, mluvíme o jejích prsou), avšak překvapení, které si pro nás připravili tentokrát, předčilo všechna očekávání…. Čekají totiž miminko!

Se svojí novinkou se pochlubili 5. září v pozdních večerních hodinách na svých Instagramech dojemným videem s názvem “Nepopsatelný pocit” a krásnými fotkami.

“Chtěli bychom Vám s radostí oznámit, že čekáme miminko. Jak víte, tak jsme se Barčou začali začátkem tohoto roku snažit a nakonec se nám to povedlo a my máme obrovskou radost, protože je to plánované. Ještě nevíme pohlaví, protože se chceme nechat překvapit, jelikož budeme mít “párty” na odhalení pohlaví miminka (baby shower), samozřejmě Vám pak z toho přidáme video, ať se to s námi také dozvíte. Ale ať už to bude chlapeček nebo holčička, budeme ho/ jí milovat nejvíc, jak to jde a snažit se, aby měl/a nejlepší život jaký může mít.”

“Bereme to opravdu zodpovědně a připravujeme se, aby jsme mohli být co nejlepšími rodiči, kteří dají svému dítěti tolik lásky, co to jen půjde. Můžete si zkusit tipnout jestli to bude kluk nebo holka a případně nám psát nápady na jména. Máme už nějaké favority, ale třeba se ještě inspirujeme nějakým nápadem od vás. Předem moc všem děkujeme za gratulace a hezké zprávy, moc si toho vážíme a určitě s Vámi rádi budeme tuhle naší kapitolu života sdílet. Moc se na tebe těšíme,” popsal své pocity Datel jakožto nadcházející otec.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Marek Valášek (@datel_marek)

O tom, že se spolu snaží s Bárou o miminko, jsme měli možnost slyšet v poslední době z více rozhovorů, které různě poskytovali a tak je to velmi příjemná zpráva, že se jim to opravdu podařilo. My jim miminko samozřejmě moc přejeme a jsme upřímně zvědaví, jestli to bude holka nebo kluk. Co myslíte vy?

Reklama