in

Survivor! Sociální hra v plném proudu.

instagram.com
Reklama

Jak pokračuje reality Show SURVIVOR? V minulém týdnu vypadla Soňa jak jsme informovali v předchozím článku. Přečíst si ho můžete zde. První radou pro kmen Hrdinů se rozjela poměrně důležitá sociální hra. Někteří mají jasno, jak fungují aliance, jiným zůstává v hlavách akorát velký otazník.

Pro kmen Hrdinů je z jedné části dobře, že vypadla Soňa, která byla zraněná a tak by kmen samozřejmě oslabila. Z jejího vypadnutí tedy není nadšen ani kmen Rebelů. Kája, která duel vyhrála si tedy mohla zvednout sebevědomí a prý ji v kmeni s radostí přijali zpět. K její hádce se Soňou se vrátila ještě pokerová hráčka Bára. Ta stále nechápe, z jakého důvodu konflikt vznikl a Karolíně rozhodně nevěří. I další členové mají s důvěrou ke Káje problém.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Voyo.cz (@voyo_cz)

Postupně začínají všichni v kmeni být podezřívaví na všechny. Nikdo neví, kdo s kým tvoří jakou alianci a začíná se to kmeni Hrdinů dost zamotávat. První soutěž o odměnu splnila sen chuťovým buňkám soutěžím především z kmene Rebelů. Odměnou byly čokoládové muffiny – pro každého jeden. Soutěž byla opět velmi napínavá. Do bodového hodnocení 4×1 vyhrávali Rebelové a už se těšili na sladkou odměnu. Bohužel pravděpodobně ve svém úsilí polevili, nebo se kmen Hrdinů zmátořil a ze scóre 4×1 to dohnali na 5×4 a zvítězil tedy tým Hrdinů.

 

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Voyo.cz (@voyo_cz)

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Voyo.cz (@voyo_cz)

Hráčské nasazení rozčílilo Švanciho, i přesto, že vyhráli, vynadal svému kmeni, který první 4 body spíše zaostával. Kmen hrdinů si tedy vychutnal sladkou odměnu a kmeni Rebelů zůstali jen oči pro pláč. V druhé soutěži o odměnu se hrálo pouze na 1 vítězný bod a hraje se opravdu o hodně. Vítězný kmen dostane 2vejce na osobu, slepici a kohouta.

V průběhu soutěže to bylo klasicky velmi napínavé a i když tentokrát měl náskok tým Hrdinů, rozhodlo na konci házení na koš. Poslední hody míčem dotáhl kmen Rebelů náskok a nakonec i vyhrál odměnu. Kmen hrdinů tedy přišel o velkou hostinu a bude nadále pouze na rýži a rybách. Jak naloží Rebelové s kohoutem a slepicí?

Inspirovali jsme se na voyo.cz

Reklama