in

Nová soutěž Superlov na Nově. Porazíte všech pět lovců z pořadu Na Lovu?

instagram.com
Reklama

Seriál Na Lovu, který můžeme vídat každý podvečer na Nově, má nyní svou těžší obdobu. Ale za to můžete vyhrát až milion korun. A s nikým si je nedělíte. Vyhrajete a jsou vaše. Musíte však porazit ne jednoho ale třeba až pět lovců najednou. I když se to zdá neuvěřitelně těžké, není to nepřekonatelné. Ostatně v prvním díle, který byl na Nově odvysílán 4. března jsme to mohli vidět na vlastní oči.

Stejně jako je jiný název, který hru ale moc dobře vystihuje, jsou trochu odlišná také pravidla. U pořadu Na Lovu jsme byli zvyklí, že přijeli čtyři soutěžící. Ti se postupně utkali s jedním lovcem o částku, kterou si nahráli za minutu podle správných odpovědí na otázky. Když šli s částkou před lovce, ten jim nabídl ještě jednu nižší a jednu vyšší částku. Nakonec o své peníze ještě hráli ve finálové štvanici spolu s týmem a pokud vyhráli, částku si mezi sebe rovnoměrně rozdělili.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Voyo.cz (@voyo_cz)

Superlov je zcela jiný. Stejní zůstali snad jen lovci a moderátor Ondra Sokol. Soutěžící chodí před lovce jednotlivě ze zákulisí. Pak dostane postupně pět otázek typu A,B,C, na které musí odpovědět, aby měli s čím hrát. Pokud odpoví na první otázku špatně, vypadne soutěžící ihned. S nahranou částkou, která je maximálně 25 tisíc, pak předstoupí před všechny lovce.

Lovci učiní postupně nabídky a soutěžící si sám zvolí s kolika lovci a o kolik peněz bude hrát. Také zároveň s nabídkou vybírá časový náskok, který lovci požadují. Náskok soutěžícího je 60 sekund. Pokud chcete hrát jen s nahranou částkou ze základního kola, automaticky se utkáte se dvěma lovci.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Voyo.cz (@voyo_cz)

Příklady nabídek lovců:

Kvízová dáma, Kalkulátor, 39 sekund, 10 000 Kč

Kvízová dáma, Kalkulátor, Doktor Vševěd, 44 sekund, 75 000 Kč

Kvízová dáma, Kalkulátor, Doktor Vševěd, Belladonna, 48 sekund, 210 000 Kč

Kvízová dáma, Kalkulátor, Doktor Vševěd, Belladonna, Lišák, 52 sekund, 650 000 Kč

Boj o vybranou částku probíhá tak, že jakmile moderátor začne číst otázku, začne odbíhat čas soutěžícímu. Po jeho správné odpovědi jsou na řadě lovci a začne odbíhat jejich čas. A takto se střídají. Prohraje ten, komu dříve vyprší čas. Pokud to budou lovci, tak soutěžící vyhrál své peníze. Na první pohled se to zdá neudolatelné, ale už v prvním díle jsme se dočkali výhry 450 000 Kč.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Televize Nova (@tvnovaofficial)

Soutěž tak nabrala na obrátkách a tím, že jsou ve hře větší peníze, je to o to zajímavější. Rozhodně je tato soutěž oproti Na Lovu dynamičtější. Vystřídá se více soutěžících a nedělí si částku mezi sebe ale mohou si ji celou nechat. Za to však musí porazit více než jednoho lovce a to není vůbec jednoduché. Každopádně se těšíme na další díly. Druhý je již dostupný na Voyo.cz.

A co vy? Chtěli byste si to zkusit? A myslíte, že byste měli šanci vyhrát? 

Inspirovali jsme se na Voyo a Tv Nova.

Reklama