in

Dvakrát za sebou milionářem díky stíracím losům? Seniorka měla vážně štěstí!

pixabay.com
Reklama

Kolikrát v životě se vám podaří vyhrát milion? Doufáte, že alespoň jednou, že? A co několik milionů rovnou dvakrát za sebou a ve stíracích losech? Přesně tolik štěstí potkalo jednu nejmenovanou seniorku ze Spojených států. Nebo to byl osud? Nejdříve se radovala z výhry 100 tisíc dolarů, když si je vyzvedla, koupila si další tři losy a vyhrála třikrát tolik.

Žena ze státu Delaware si pravidelně kupovala stírací losy na své oblíbené čerpací stanici. Tentokrát to nebylo jinak. Po setření losu se ji však pořádně zamotala hlava. Vyhrála obrovské peníze, celkem 100 tisíc dolarů (zhruba 2,5 milionu korun). Než si pro výhru přijela do sídla loterijní společnosti, trvalo to celý týden. Nemohla tomu uvěřit.

Po vyplacení výhry ji to nedalo. Sedmdesátiletá žena si šla koupit další tři losy. Není přece možné, aby zase vyhrála, své štěstí si musela přece dávno vyčerpat. Nicméně tentokrát vyhrála mnohem více a to celých 300 tisíc dolarů (zhruba 7,5 milionu korun).

pixabay.com

„Pro první výhru se mnou jela kamarádka. Když jsme pak viděly, že jsem vyhrála znovu, tak jsme jenom seděly v autě a koukaly na sebe. Nemohly jsme tomu uvěřit,“ řekla výherkyně.

„Gratulujeme této hráčce k málo vídané dvojité výhře. Máme radost, když vidíme, jak si hráči odnáší domů vysoké výhry,“ pogratulovala výherkyni i ředitelka loterijní společnosti Helene Keeleyová.

Žena si z pochopitelných důvodů přála zůstat v anonymitě. Když lidé vyhrají takto velké částky vždy se začnou dít různé věci. Své plány s penězi však prozradila. Kdo si myslel, že si teď krásnou výhru pojede užít s manželem na dovolenou se trochu spletl. Peníze si dle svých slov uloží do penzijního fondu. Ale kdoví, třeba si to ještě rozmyslí.

A co vy? Co byste dělali s takovou spoustou peněz? Spořili byste nebo si je užili naplno? Ne nadarmo se říká, že žijeme jen jednou..

Čerpali jsme z novinky.cz

Reklama