in ,

Neskutečná PODOBA! Top 10 CELEBRIT, které vypadají jako dvojčata.

instagram.com instagram.com
Reklama

Když se tak večer díváte na filmy, jistě si všimnete hereckého obsazení a třeba máte i nějakého svého oblíbence. Pak ale přepnete na druhý film, kde to vypadá, že hraje váš oblíbenec, ale něco není v pořádku. Čím to může být? Dnes vám ukážeme top 10 tak podobných celebrit, až si budete myslet, že jsou to dvojčata.

1. Daryl Hannah a Jennifer Coolidge

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Daryl Hannah (@dhlovelife)

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jennifer Coolidge (@theofficialjencoolidge)

2. Demi Lovato a Lea Michele

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Demi Lovato (@ddlovato)

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lea Michele (@leamichele)

3. Jeffrey Dean Morgan a Javier Bardem

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jeffrey Dean Morgan (@jeffreydeanmorgan)

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Javier Bardem (@bardemantarctic)

4. Maggie Gyllenhaal a Vera Farmiga

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Maggie Gyllenhaal (@mgyllenhaal)

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Vera Farmiga (@verafarmiga)

5. Jeff Bridges a Kurt Russell

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jeff Bridges (@thejeffbridges)

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Goldie Hawn (@goldiehawn)

Reklama

6. Natalie Portman a Millie Bobby Brown

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Natalie Portman (@natalieportman)

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Millie Bobby Brown (@milliebobbybrown)

7. Linda Evangelista a Milla Jovovich

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Linda Evangelista (@lindaevangelista)

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Milla Jovovich (@millajovovich)

8. Luke Evans a Orlando Bloom

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Luke Evans (@thereallukeevans)

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Orlando Bloom (@orlandobloom)

9. Sophie Lowe a Taissa Farmig

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Sophie Lowe (@sophielowelowe)

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Taissa Farmiga (@taissafarmiga)

10. Heath Ledger a Joseph Gordon-Levitt 

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený heath ledger 💫 (@heath.ledgerrr)

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Joseph Gordon-Levitt (@hitrecordjoe)

Reklama