in

10+ CELEBRIT, které podstoupily PLASTIKU a nebály se to ukázat světu!

instagram.com instagram.com
Reklama

Většina celebrit obvykle drží své operace v tajemství, sdílejí ho jen se svým plastickým chirurgem a tvrdí, že jejich vzhled je výsledkem zdravého životního stylu. Nicméně i mezi celebritami jsou odvážné ženy, které neskrývají, že kvůli vysněnému krásnému vzhledu musí jít pod nůž vydržet bolestivé procedury. Podívejte se na ty nejznámější případy plastických operací, které tyto hvězdy rozhodně nijak neskrývají.

1. Khloe Kardashian.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Khloé Kardashian (@khloekardashian)

2. Nicole Kidman.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Nicole Kidman (@nicolekidman)

3. Courtney Cox.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jennifer Aniston (@jenniferaniston)

4. Cher.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Cher (@cher)

5. Denise Richards.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Denise Richards (@deniserichards)

Reklama

6. Kaley Cuoco.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Kaley Cuoco (@kaleycuoco)

7. Jennifer Aniston.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jennifer Aniston (@jenniferaniston)

8. Gwyneth Paltrow.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow)

9. Iggy Azalea.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Iggy Azalea (@thenewclassic)

10. Jennifer Grey.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jennifer Grey (@jennifer_grey)

11. Tyra Banks.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Tyra Banks (@tyrabanks)

12. Victoria Beckham.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Victoria Beckham (@victoriabeckham)

13. Chriss Teigen.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený chrissy teigen (@chrissyteigen)

Reklama