in

Nemilé překvapení! 12 lidí, jejichž den se vydal špatným směrem.

reddit.com reddit.com
Reklama

Nikdy dopředu nemůžeme vědět, jak náš den dopadne. I když máme nějaká očekávání nebo plány, všechno závisí na mnoha okolnostech a ty nás mohou jak příjemně překvapit a den nám ještě zlepšit, tak naopak ho mohou i zcela pokazit. I výlet, na který se těšíme, může pokazit například špatné počasí, dopravní komplikace, špatné jídlo v restauraci atd., samozřejmě by se takových věcí dalo vyjmenovat nespočet. Dnes se podíváme na lidi, jejichž den se nevydal tím směrem, který očekávali, bohužel v tomto případě to bylo spíše nepříjemné překvápko!

1. Asi nebyla jiná možnost.

Můj veterinář mi řekl, že udělá mojí kočce rychlý test na alergie. Bohužel asi nebyla jiná možnost, než jí oholit část srsti.

2. Halo, je tam někdo?

Ten pocit, když si koupíte nanuk a polovina je prázdná jako váš bankovní účet. 😀 Ale jak se tohle může stát, když se nanuky do čokolády namáčejí?

3. Chtěl jsem extra omáčku.

No, asi si nemůžu ztěžovat, že by tahle pizza byla o omáčku ošizená, ale na druhou stranu nic se nemá přehánět, jinak to může dopadnout přesně takto.

4. Není to úplně to, co jsem chtěla.

Toto byl můj první pokus udělat cupcakes ve vzhledu jednorožců pro mé děti. Snad ocení i tyto, řekněme docela roztomilé příšerky.

5. Ten nůž musí mít fakt sílu.

Udělal jsem si domácí pizzu a na nakrájení na prkénku jsem použil kulatý nůž na pizzu. Při podélném rozkrojení se kromě pizzy rozkrojilo i samotné prkénko.

Reklama

6. Až moc ve stresu.

Mám antistresový míček ve tvaru chobotnice. Při posledním používání jsem však byl ve stresu asi až moc, jelikož se mi část obsahu vysypala.

7. Vypadala jako mrtvola.

Tato ještěrku hrála mrtvou. Když jsem jí chtěl zvednout, tak se zvedla taky a začala zdrhat. Nyní běhá někde po baráku a já netuším, kde by mohla být.

8. Jak se tam dostala?

Zajímalo by mě, co dělá kousek latexové rukavice v mém chlebu. Nejspíš se nějakému nepozornému pekaři utrhla a spadla do těsta.

9. Kdo to asi byl?

Někdo mi rozbalil můj vánoční dárek a já přemýšlím, kdo to asi mohl být, i když mám jisté podezření…

10. To si opravdu užiju.

Chtěl jsem si dát kafe, ale místo toho jsem v kelímku dostal pouze trochu cukru. A ještě mi automat napsal, ať si užiju svoje pití…

11. A sakra…

Postavil jsem puzzle s motivem obrazu Vincenta van Gogha. Když jsem je chtěl otočit a nalepit na desku, tak se celé rozsypaly.

12. Jak se dostanu ven?

Ten pocit, když otevřete dveře a venku je několik desítek centimetrů sněhu. No nechce se mi to vyhazovat, ale asi nemám jinou možnost.

 

Někdy to prostě nevyjde na 100%. Ať už za to můžeme my, nebo nějaké vnější okolnosti. Na druhou stranu si z toho můžeme vzít třeba i nějaké ponaučení, co a jak příště udělat lépe, i když to samozřejmě zcela ovlivnit nemůžeme.

Čerpali jsme z brightside.me

Reklama