in ,

10+ lidí, na které se štěstí tentokrát příliš neusmálo!

reddit.com reddit.com
Reklama

Štěstí a smůla jsou u většiny lidí dvě vyvážené a vybalancované entity. Zatímco v některých situacích potřebujeme dávku štěstí a nakonec nám to i vyjde, v jiných se nám zase vyhne obloukem a dopadne to tak, jak jsme vůbec nechtěli. Pojďme se nyní podívat na porci fotek, na kterých uvidíte lidi, kterým se tentokrát štěstí opravdu vyhnulo!

1. No fuj…

Pro ptáky očividně lidi a auta představují záchody. V případě tohoto auta se však nejspíš jedná o nějakou super toaletu.

Birds determined my car was the lucky one
by u/fransisco_flores in Wellthatsucks

2. Pozor na brýle v posteli.

V noci jsem usnul během toho, co jsem měl nasazené své brýle. Během spánku se sesunuly dolů a já jsem je zalehnul a rozlomil. Ani u sebe nemám náhradní.

Fell asleep with my glasses on the bed last night. Then rolled over them in my sleep. They’re my only pair and I currently have no vision Insurance. Perfect start to the week.
by u/anon-aspie in Wellthatsucks

3. Pro syna k Velikonocům.

Tuto cukrovou vatu s obalem s potiskem zajíce jsem koupil pro svého syna do jeho Velikonočního košíku. Zdá se mi to, nebo je té vaty nějak málo?

Bought this days ago for my son’s Easter basket 😐
by u/aenflex in Wellthatsucks

4. Celý den takto.

Můj kamarád chodil s takto roztrženými džíny celý den po univerzitě. Nevěděl o tom až do doby, než jsem ho na to upozornil.

Friend of mine walked around all day at the university like this.
by u/Frankenstein-Z in Wellthatsucks

5. A pak jsem to uviděl.

Do tohoto fastfoodu už asi nikdy nepůjdu. Nejhorší je, že než jsem si té plísně všimnul, tak už jsem si stačil jednou kousnout.

Took a bite before I saw this…
by u/vShazer in Wellthatsucks

Reklama

6. Vařený “ajfoun” na sporáku.

Moje snoubenka si nechala svůj iPhone na sporáku. Ano, je to blbý nápad, ještě v kombinaci s tím, když omylem zapnula špatný hořák a s mobilem se stalo toto.

Fiancée accidentally turned on the wrong burner while her 1 week old phone was on the stove then walked away for a few minutes
by u/miahjk47 in Wellthatsucks

7. Panenka s acetonem.

Omylem jsem napatlala aceton na oblíbenou panenku mé dcery. Samozřejmě se hned rozbrečela, já jsem to zkoušela vyčistit, ale nejde to.

Accidentally got acetone on my daughters favorite doll and made her cry when her entire face wiped off. Saw a youtube video about redoing Barbie faces. Thought I could do it. I cant. Now its a thing of nightmares and I feel even worse.
by u/dharris0885 in Wellthatsucks

8. Pozor na tašku.

Myslím, že jsem si měl vzít na nákup novější tašku. Nebo si toho nekupovat tolik, protože uši na tašce nevydržely tu zátěž.

Well, this sucks.
by u/prjktmurphy in Wellthatsucks

9. Nebyl na správném místě.

Když si v mixéru děláte smoothie (nebo cokoliv jiného), tak si zkontrolujte, že je správně upevněný, jinak se vám může stát toto.

Blender Blade was not clicked in place, when I tried to pour my smoothie this…
by u/Mental_Passion4945 in Wellthatsucks

10. Jaká je šance?

Úplně poprvé jsem si chtěl koupit pití z tohoto automatu. Jaká je asi šance na to, že se vám tam takhle zasekne?

This is the first time I ever used one of these
by u/xLumiana in Wellthatsucks

11. Opravdu ochranné sklo?

Před chvílí jsem si koupil toto ochranné sklo. Když jsem ho otevřel, tak jsem zjistil, že je rozbité. Možná je to dobře, že se rozbilo už teď a ne potom na mobilu.

Just bought a screen protector for my phone and when I opened it this was inside.
by u/InterestingAd7771 in Wellthatsucks

12. Kočka byla proti.

Moje přítelkyně si vyráběla gumičkové náramky na koncert, ale její kočka je všechny shodila ze stolu.

My gf was making bracelets for an upcoming concert,and the cat knocked all the rubber bands off the table.
by u/Sambone38 in Wellthatsucks

 

Takové momenty musí opravdu naštvat! Pokud se vám to již někdy stalo, nebo něco podobného, tak se do těch situací určitě dokážete vžít a víte, že to není sranda. Doufejme, že příště budou již mít alespoň trochu štěstí!

Čerpali jsme z brightside.me

Reklama