in

10+ lidí, jejichž den se během CHVILKY změnil v NOČNÍ MŮRU!

reddit.com reddit.com
Reklama

Sny jsou nedílnou součástí našeho života, ačkoliv jejich primární účel je nám stále neznámý. Během našeho spánku se nám mohou zdát desítky nebo i stovky různých snů. Po probuzení si však pamatujeme jen malý zlomek a nebo vůbec nic. Občas se nám zdají špatné sny, kterým se také říká noční můry a u nich jsme většinou rádi, když se probudíme a zjistíme, že to byl jenom sen. U těchto lidí to však úplně neplatí a i když by chtěli aby to, co se jim stalo, nyla jen noční můra, ze které se za chvilkou probudí, je to bohužel krutá realita!

1. Jeli jsme kempovat.

Když jsme dorazili do kempu, který je asi 700 km od domu, stalo se tohle – zalomené klíče. Tohle by naštvalo i před barákem, ale v této situaci to naštve dvakrát tolik.

2. Po deseti minutách práce.

Možná si říkáte, zda-li je to sníh nebo dřevěné hobliny, ale ne, jedná se o mikroplasty. Jak bude ta ruka asi vypadat po osmi hodinách práce?

3. Let byl super.

Ale asi jak pro koho. Tento kufr rozhodně nevypadá, že by si ho užil a majitel se po zhlédnutí stavu nejspíš zhrozil, jak se něco takového mohlo stát. Ty fólie možná nejsou od věci.

4. K naštvání, ale zároveň vtipné.

Odhadnete něco, co se zde stalo? Moje máma leštila globus a dělala to tak důkladně, až část globusu doslova vygumovala. Nyní je tam tato krásná plocha.

5. Jedna žabka spadla za topení.

A byla tam celou zimu. Dříve byly oboje stejné velikosti, ale díky materiálu, ze kterého je vyrobena, se takto smrsknula.

Reklama

6. Myš spadla do svíčky.

Více než polovina spodní části se takto hezky obalila ve vosku. Zase je to celkem zajímavá ozdoba, i když nejspíš ne úplně žádoucí.

7. Boty za 150 doláčů.

Ne vždy musí vyšší cena znamenat kvalitu. Tyto kožené boty stály 150 dolarů, tedy téměř 4000 Kč. I u takových se však čas od času objeví vadný kus a přesně to byl tento případ.

8. Co je na této snídani nejhorší?

No nejspíš její cena. Stála totiž 19 dolarů, tedy okolo 470 Kč. Za takové peníze se v pohodě naobědváte v restauraci v centru Prahy.

9. Neeee 🙁

Už nikdy nepůjčím svému příteli mojí kosmetickou tašku. Stačila chvíle, aby jí upustil a takhle to teď vypadá uvnitř. Tohle se nebude čistit lehce.

10. Chtěla místo u okna.

Tohle je přesně to místo u „okna“, které v letadle nechceme my, kteří se při letu rádi z okna díváme. V tomto místě neuvidíme opravdu vůbec nic.

11. Úroda mých rodičů.

Pokud jste až doteď žili v tom, že vodní melouny jsou velké, tak tento nás docela přesvědčil o opaku. A ne, není to speciální odrůda.

12. Tím už se asi neučeše.

Moje manželka se jako každé ráno česala. Nevím, jestli hřeben nevydržel hustotu vlasů, nebo byl už starý, každopádně dopadl nějak takhle.

My wife tried brushing her hair this morning.

 

Bohužel, ani smůla se nám nevyhýbá a občas navštíví každého z nás. Je to bohužel fakt, který musíme přijmout a se kterým asi nic neuděláme. V některých i z těchto případů se však lidé rozhodně mohou poučit, co a jak mají příště udělat lépe, aby se to již nestalo.

Čerpali jsme z brightside.me

Reklama