in

Získali zkušenost, o kterou nestáli! 10+ lidí a faily z jejich dne.

imgur.com reddit.com
Reklama

Během života se stále něco učíme a získáváme nové a nové dovednosti a zkušenosti. Když jsme například přišli do první třídy, nikdo z nás neuměl pořádně číst, psát ani počítat (až na výjimky), avšak už za první rok jsme se tyto základy naučili. Ne všechny získané zkušenosti v životě jsou však chtěné, určitě i vy byste si na některé takové vzpomněli a své by o tom mohli vyprávět i lidé ze zákulisí následujících fotek!

1. Zastřihovač se najednou rozbil.

To si takhle stříhám vlasy a najednou se rozbije zastřihovač a získám tento nechtěný účes, se kterým budu muset jít minimálně do elektra pro nový. A nůžky radši používat nebudu, to by dopadlo ještě hůř.

2. Malé občerstvení.

Obě složky vypadají v pohodě, co na tom tedy může být špatného? Asi už tušíte, že je to cena, tyhle dvě věci stály 13,50 dolarů, tedy přes tři stovky za takovou sváču.

3. Škoda, že nemám nůžky…

Pokud jste někdy letěli, asi víte, že na palubě nemůžete z bezpečnostních důvodů mít ostré předměty. Nikdy mi to nevadilo, ale tentokrát by se ty nůžky docela šikly.

4. Všimnul jsem si v den odjezdu.

Dnes jsme chtěli vyrazit na naší svatební cestu. Když jsem však vytáhnul svůj pas, zjistil jsem, že si ho půjčil pes. Je pravda, že to mohlo dopadnou ještě hůř, ale i tohle stačí.

5. Večeře po jednání.

Na konci konference následovala večeře. Vegani však měli smůlu a místo plnohodnotného jídla jako ostatní jediné, co dostali, byl tento kus salátu. To jim muselo stačit.

Reklama

6. Když se rozhodnu vařit.

Po delší době jsem se rozhodl, že si něco uvařím a dal jsem si péct sekanou. Sekaná dopadla dobře, zapékací mísa už tolik ne.

7. Když půjčíte kamarádce med.

Moje kamarádka mi řekla, že chce půjčit med. Nebyl problém a med jsem jí půjčila. To jsem však ještě netušila, v jakém stavu mi ho vrátí – víčko zřejmě nešlo otevřít.

8. Po šesti měsících.

Tato postel za 20 tisíc zde stála teprve půl roku. Již po tak krátké době se však samovolně rozbila. I přes to mi však nebyla reklamace uznána.

9. Dneska žádná kukuřice.

Dostal jsem chuť na kukuřici, kterou jsem měl uskladněnou doma. Sice tam neležela moc dlouho, ale i to stačilo, aby začala klíčit.

10. Deodorant s překvapením.

Jak se sakra dovnitř mého deodorantu dostal pavouk? Nejspíš tam musel vlézt už ve výrobě. Pochybuju, že by se tam nějak dostal později.

11. To chcete!

Tohle je snad ještě horší, než vlasy přes displej. Nejenom, že si neopřete ruku, ale ještě vám tam bude smrdět chodidlo. Asi ho zkusím trochu polechtat…

12. Nech si narůst vousy, říkali.

Během letoška jsem si nechal narůst plnovous mimo jiné proto, aby mi během zimy bylo tepleji. Po prvním sněhu si je však nejspíš hnedka půjdu oholit.

 

I na takové zkušenosti musíme být v životě připravení, smůla si holt nevybírá. Někdy nám to však může i pomoct a my díky tomu víme, co a jak máme příště udělat lépe a na co si příště dát pozor. Všechno zlé je k něčemu dobré.

Čerpali jsme z brightside.me

Reklama