in

12 nedomyšlených designů, které dokáží tak akorát naštvat!

reddit.com reddit.com
Reklama

Ať už člověk dělá jakoukoliv práci, měl by při ní vždycky přemýšlet. Samozřejmě, že jsme jenom lidi a každý občas uděláme nějakou chybu, ale je důležité tu chybu napravit, nebo se z ní alespoň poučit. Takovou radu by si měli vzít k srdci i designéři, návrháři a architekti, kteří stojí za těmito projekty. Jejich původní záměr sice byl opačný, ale výsledný produkt či stavba selhávají v tom, k čemu jsou primárně určené!

1. Hrnek, co píchá do očí.

S tužkou nebo nějakým ostrým předmětem si při neopatrné manipulaci můžete vypíchnout oko, to samé se vám ale může stát při používání tohoto hrnku. A to dokonce obě najednou.

2. Třetinová tloušťka.

Co to je za průhledný toaletní papír? U takového si musíte natrhat několik vrstev, jinak se může stát to, co opravdu nechcete.

3. Příliš těžké madlo.

Držák u mojí nové pánve celou pánev převažuje dozadu. Asi ho budu muset něčím podepřít, abych si na pánvi mohl vůbec něco usmažit.

4. Super místo pro zásuvky.

Chtěl bych vidět toho, kdo tyhle zásuvky bude využívat. Pokud nemáte dvoumetrové ruce nebo s sebou nebudete mít žebřík, máte nejspíš smůlu.

5. Stejná délka pro všechny prsty.

Tyhle rukavice musel uplést nějaký lajdák. Nebo to byl někdo, kdo má všechny prsty stejně dlouhé a myslel si, že to tak mají i ostatní, těžko říct.

Reklama

6. Hluboký talíř s dírami.

Tenhle talíř je tak strašný, až je vtipný. 😀 Nejspíš ho navrhl někdo, kdo má rád výzvy a v případě tohoto talíře bude hlavní výzva najíst se bez toho, aniž byste ušpinili stůl a případně sebe.

7. Hodně malé dveře.

Tento vchod musí být opravdu malý, protože člověk na fotce měří 178 cm, což je takový průměr. Ani on jimi však neprojde.

8. Stále se nám ztrácely figurky.

Mramorový design je sice hezký, ale v případě šach trochu nešťastný. Sami můžete vidět, že šachy figurky splývají s herním polem a někdy skoro nejdou vidět.

9. Nějaké slabé kladivo.

Takto dopadlo toto kladivo poté, jsem se s ním pokusil vytáhnou hřebík. Zajímalo by mě, z čeho ho vyrobili.

10. Není desítka jako desítka.

A tohle je přesně ten důvod, proč mám občas problémy s tím někomu věřit. Tady navíc ani nelze podle fotky odhadnout, které pravítko má měřítko správné.

11. Nebude se točit, ale kmitat.

Nicméně kmitáním místnost asi moc neochladí. Budeme muset přesunout ten sloup, protože větrák už asi moc přesunout nepůjde.

12. Překážková dráha!

Tato cyklostezka je nejspíš dělaná pro freestylisty. Ti si jízdu po ní užijí, zbytek cyklistů však betonové patníky raději objede.

 

No musíme uznat, že se to opravdu moc nepovedlo. Přitom někdy stačilo opravdu málo, malý detail, který rozhodl o tom, že jsou tyto věci často nepoužitelné. Doufejme tedy, že se poučili ze svých chyb a příště to snad dopadne lépe.

Čerpali jsme z brightside.me

Reklama