in

Miluje sex na veřejnosti. Čím ale nedávno influencerka naštavala věřící?

instagram.com
Reklama

Influencerku Kaylee Killion sleduje na jejím Instagramu přes 440 tisíc lidí. Je známá hlavně tím, že miluje sex na veřejných místech nebo v přírodě. Její příspěvky tomu také odpovídají. Většinou je na fotkách či videích sama nebo s přítelem ve velmi vyzývavé poloze a oblečení, bikinách nebo otočená zády bez trička s odhaleným zadkem.

S partnerem si to údajně rozdali dokonce před stadionem, kde se hrál Super Bowl, ale to zdaleka nebylo to nejkontroverznější. I když na profilu ukazují hodně cestovatelsky zajímavých míst, není to jen o tom. Na každém místě se s partnerem Codym vyfotí a pak přímo tam mají sex. Alespoň to tvrdí.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Kaylee Killion (@kaylee_killi0n)

Místem kam však za svou zábavou naposledy vyjeli, pobouřili značnou část věřících lidí. Navštívili Zion Park v Utahu a ten je známý hlavně pro křesťany, a to díky kamenným útvarům, o nichž se předpokládá, že odrážejí Boha. Sama Kaylee vyrostla jako baptistka a přiznala, že mít sex na místě, které je pro mnoho lidí tabu, bylo extrémně vzrušující.

Věřící fanoušky ale zase tolik nepotěšila. Tohle je pro ně už příliš. Kaylee se snažila hájit tím, že věřící respektuje a nikdy by prý neměla pohlavní styk v kostele. Tohle posvátné místo však zvládli a bylo pro ni jakýmsi maximem, co si v téhle oblasti dovolila.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Kaylee Killion (@kaylee_killi0n)

„Chceme mít sex venku, jak nejčastěji je to možné,“ nechala se slyšet rodačka z Arizony. Naštvat tím nikoho nechtěla. Jen se asi tentokrát trochu přepočítala. Chtějí si spolu užívat jak to jen jde. Na druhou stranu je odhalování a soulož na veřejnosti na většině míst v USA nezákonná.

S Codym se Kaylee pomilovala dokonce v Grand Canyonu. Oba si záměrně vždy vytipují místa s úžasným výhledem, což se jim daří, i když riskují pokutu. A to je možná na tom také to zábavné. Nesoudíme, přejeme hodně štěstí v jejich dalším dobrodružství.

Čerpali jsme z super.cz

Reklama