in

Leoš Mareš hvězdou i v AMERICE? Díky trapasu s LIMETKOU!

instagram.com instagram.com
Reklama

Leoše Mareše bezesporu všichni znají. Dovolíme si dokonce tvrdit, že pokud jste pravý Čech, tak umíte i pár slov z jeho písniček. Avšak víte, že ho nyní znají i v zahraničí? Konkrétně v Americe? Už je to pár dní, co vydal krátké video na Instagram, kde s námi podělil s tímto vtipným příběhem a my se o něj nyní chceme podělit s vámi!

Ve zkratce, Leoš Mareš je nejslavnější český moderátor, zpěvák a influencer. Čas od času vystupuje v televizi jako moderátor nějaké velké show, jako bývala například Superstar, avšak pravidelně jej můžeme slyšet třeba každé ráno na Evropě 2 v ranní show a to už celých 25 let. A právě on si před pár dny zažil pozornost kamer v Americe. Copak se mu stalo?

Pokud byste chtěli Leoše s rodinou najít, tak nyní se nachází na Floridě, kde si užívá dovolenou a dokonce navštívil i zápas zdejší NBA. A právě tak k tomu došlo!

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Leoš Mareš (@leosmares)

Leoš seděl při zápasu v první řadě a užíval si NBA plnými doušky a to doslova. Nechal si donést margaritu i s limetkou a těšil se, jak si ji při sledování basketbalu vychutná. Jenže náhoda na sebe nenechala dlouho čekat. Neuplynula ani minuta a přímo před Leoše spadl jeden z hráčů, který do něj drbnul takovým způsobem, že ho Leoš omylem polil.

Jak jsme ale již říkali, hlavní roli zde sehrála limetka. Kdyby byl hráč jen politý, utřel by se a mohl okamžitě pokračovat. Stalo se však to, že se mu šťáva z limetky dostala přímo do očí a zápas musel být přerušen.

Sami uznejte, že takové věci se opravdu nedějí každý den! Proto se Leošovi absolutně nedivíme, že i když se jedná pro něj o takový menší trapas, že se o něj musel na svém Instagramu podělit. A co říkáte vy na tuto kuriozitu?

Tématem jsme se inspirovali na lajk.iprima.cz

Reklama