in

Kombinace: Česká hvězda OnlyFans s bývalou přítelkyní Kajumiho? Na tiktoku je vážně horko!

tiktok.com tiktok.com
Reklama

Co vznikne, když spojíte nejslavnější Českou tvůrkyni na OnlyFans s bývalou přítelkyní Adama Kajumiho? Rozhodně zajímavá a ďábelsky dvojsmyslná tvorba na platformě TikTok, kde díky nim začíná být pěkné horko!

Xholakys, vlastním jménem Valerie H., která si na našem webu zasloužila nejeden zajímavý článek, je zpět! Zřejmě ji nestačí, že je jen 0,2% tvůrkyň z celého světa na OnlyFans srovnatelných právě s ní. Vypadá to totiž, jako by si chtěla spolu se svojí novou kamarádkou podmanit i TikTok.

@ancaa_7 Tak nás sledůůj 🥰 @xholakys ♬ původní zvuk – Angee 💞🕊

Tou novou kamarádkou (alias bývalou přítelkyni Adama Kajumiho) máme namysli influencerku Annu Hamannovou, známou také jako Kafuu, jejíž účet na TikToku je v posledních dnech rozhodně zajímavý… alespoň tedy pro pány!

Jak můžete vidět, obě dvě jsou mladé atraktivní blondýnky s nevinným pohledem, ale ďábelskými nápady. Není se proto čemu divit, že jejich nedávno zahájená spolupráce přilákala mnoho zvědavých očí. Obzvláště, když veřejně k sobě hledají někoho do trojky!

@ancaa_7 Přidáš se k nám? 🫣 #goals @xholakys ♬ sonido original – LMC

Bohužel vás ale pánové musíme zklamat. I kdybyste byli těmi nejdokonalejšími polobohy, tak si alespoň ze strany Xholakys ani neškrtnete. Nedávno totiž na dotaz ohledně své orientace fanouškům na Instagramu odpověděla poněkud nečekaně. Označila se totiž za transgender homosexuála. To ve výsledku znamená, že se cítí jako muž narozen v ženském těle a preferuje tak jen ženy.

Co z celé spolupráce těchto dvou blonďatých dračic nakonec vzejde? To se určitě brzy skrze nějaké poutavé TikTok video dozvíme. Jisté ale je, že tímto na sebe dívky strhly vlnu pozornosti. Tak uvidíme, jak s tím naloží.

Tématem jsme se inspirovali z extra.cz  a expres.cz

Reklama