in

Každý může být na fotce SEXY! 12 příkladů, jak na TO!

instagram.com
Reklama

To, že nejste nejhubenější nebo nejkrásnější ničemu nevadí. Důležité je, jestli jste se sebou spokojeni, tak jak vypadáte. Avšak je škoda, že někteří plnoštíhlí lidé se kvůli své postavě odmítají fotit. Dnes vám ale ukážeme pár triků, jak vypadat skvěle na každé fotce a jak účinně nechat opticky nějaké to kilo navíc zmizet. 

1. Zkuste úhel ze strany.

Přesuňte váhu těla na nohu, která je umístěna blíže k fotoaparátu. Zadek bude vypadat kulatěji a celkový postoj svůdněji.

instagram.com

2. Rozdíl mezi skutečným a Insta zadkem.

Dalším způsobem, jak zajistit, aby vaše pozadí vypadalo skvěle, je pořídit fotografii v postoji „o půl otáčky“. Přesuňte váhu těla na nohu, která je umístěna blíže k fotoaparátu. Druhá noha by měla být posunuta dozadu, aby obě půlky vypadaly kulatě.

instagram.com

3. Půvabná silueta.

Neotáčejte břicho nebo celé tělo přímo do kamery. Měli byste si zatáhnout bříško, pohnout zadkem na stranu a zakřivit dolní část zad spolu sním. Roztáhněte ramena a posuňte horní část těla trochu dopředu. Vaše ruce budou tedy dále od fotoaparátu a nebudou vypadat tak masivně. Aby vaše nohy vypadaly lépe, přesuňte váhu těla na zadní nohu.

instagram.com

4. Nestyďte se za křivky.

Jednou z klíčových vlastností všech úspěšných fotografií ženského zadku, je dobrá křivka dolní části zad. Čím výraznější je křivka, tím zaoblenější jsou hýždě. Pokud jde o džíny, šortky a spodní díl bikin: je lepší je vytáhnout o něco výše, než je obvykle nosíte. Tento malý trik vytvoří vizuální efekt dokonalého těla.

instagram.com

5. Nakloňte se dopředu.

Pózování zády ke kameře má své nuance. Nakloňte se trochu dopředu a zakřivte dolní část zad. Chcete-li fotografii ještě vylepšit, můžete dát ruce vzhůru do vzduchu. Váš pas bude vypadat menší a celé tělo bude vypadat proporcionálně.

instagram.com
Reklama

6. Pozor na boky.

Při fotografování se postavte zády k fotoaparátu, ale otočte se k němu na půl otáčky. Tímto způsobem bude váš zadek vypadat skvěle, i když nepřesunete tělesnou hmotnost na jednu ze svých nohou. Pamatujte na hlavní věc – je lepší mírně ohýbat nohu v koleni. Vaše boky budou na stejné úrovni a zadek bude vypadat ladně.

instagram.com

7. Dlouhé nohy.

Na pozice v sedě vždy platí jedno dobré pravidlo: nehrbte se a držte si záda rovně. Překřižte nohy a položte koleno horní nohy o něco výše. Druhá noha by měla být napnutá ve směru kamery.

instagram.com

8. Přesuňte boky dozadu.

Tento trik funguje nejlépe, pokud stojíte o půl otáčky nebo se fotíte z boku. Přesuňte váhu těla na zadní nohu, ohněte přední nohu v koleni a stoupněte si s ní na prsty. Vaše boky budou vypadat pevně a kulatě. Ruka by měla být položena na vašem pas.

instagram.com

9. Jak zacházet s rukama?

Poloha vašich rukou na fotografii má docela důležitý význam. Nejlepší je dát ruku trochu nad bok, aniž byste se jí dotkli. Takto modely vytvářejí efekt přizpůsobeného těla.

instagram.com

10. Jako modelka.

V ideálním případě by ruce modelu měly být správně umístěny, aby póza vypadala celistvě a harmonicky. Jak jsme zmínili výše, můžete si dát ruce na boky. Pamatujte, že ruce a paže by neměly vypadat napjaté. Zajímavá póza je s oběma rukama ohnutými v loktech. Jeden mírně obepíná pas, druhý je téměř kolmý k prvnímu. Zápěstí a ruce by měly být uvolněné, umístěné blíže k bradě nebo k místu, kde končí vlasy. Je také velmi důležité pamatovat na své držení těla.

facebook.com

11. Pózování na kolenou.

Nezáleží na tom, zda fotografujete zezadu nebo z boku – pravidlo je stejné. Zaprvé dejte kolena od sebe. Za druhé, nesedejte si na paty. Je lepší trochu zvednout tělo a zakřivit dolní část zad. Vaše křivky budou vypadat opravdu atraktivně.

instagram.com

12. Zvýrazněte boky na fotce zepředu.

Zajímavé je, že můžete zvýraznit boky, i když se fotíte čelem k fotoaparátu. Nestůjte jako voják. Je lepší přesunout svoji tělesnou hmotnost na jednu stranu a na tu stranu přesunout i kyčel. Celá vaše silueta bude vypadat elegantněji se správným důrazem na vaše krásné křivky.

instagram.com

V tomto článku nikoho nijak neurážíme. Nikdo z nás se nenarodil naprosto dokonalý a není ani důvod cítit se nějak nesvůj z toho, že má člověk o pár kilo. navíc. Jak už jsme říkali, nejdůležitější je, aby byl člověk šťastný, takový jaký je a aby byl zdraví. Tyto dnešní triky a rady měli sloužit hlavně jen k tomu, aby se plnoštíhlí lidé necítili nepohodlně před kamerou. A co si o tom myslíte vy? Použijete například nějaký z našich dnešních tipů?

Čerpali jsme z brightside.me

Reklama