in

Jaké je to být influencer? Steven Gash prozradil stinné a světlé stránky

instagram.com
Reklama

Štěpán Šrámek, který na sociálních sítích vystupuje pod přezdívkou Steven Gash, se v jednom z jeho nejnovějších videí rozmluvil o tom, jaké je to být influencer. Jeho slávu odstartoval Jon Mariánek a k číslům mu pomohl také Kazma. Schody si tak nevybudoval úplně sám a je pro něho těžké vyrovnat se okolním influencerům. Život u Jona si však užívá.

Jeden z nejčerstvějších YouTuberů na české scéně – Steven Gash se proslavil především výhrou v soutěži od jednoho z nejúspěšnějších českých YouTuberů, Jona Mariánka. Soutěž s názvem #jednuzajonem vyhrál s velkým náskokem, přičemž odlet do Ameriky právě za ním mu odstartoval celou jeho kariéru. Hodně se svezl také na Kazmově soutěži s trezorem, přičemž sledující ho za tento krok velmi kritizovali. Štěpán se v jednom z jeho nejnovějších videí rozhodl o celé jeho YouTube kariéře promluvit.

Já jsem k téhle slávě přišel tak, že mi ji Jon předal a že jsem si já sám neudělal ty schody na to, aby mě lidé znali. Já jsem k tomu přišel fakt jako slepý k houslím. Jon mi prostě hodně pomohl,” přiznává Štěpán ve videu. Nikdy se nebránil názorům, že ho Jon proslavil a bez něho by byl nikdo, sledující ho za to však stále kritizují. Štěpán si z takových komentářů nic nedělá a nikdy na ně nereaguje. “Pomohl mi taky Kazma, protože jsem s ním spojovaný. Byl tu i ten trezor, díky kterém jsem hodně vystřelil. To video má hrozně moc zhlédnutí,” zmínil Štěpán také Kazmu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Štěpán Šrámek 🐺 (@steven_gash)

V současné době má na svém Instagramu zhruba 150 tisíc sledujících a tím pádem se může považovat za influencera. “Když si najdete někoho, kdo už je slavný a může vám tu slávu předat, tak se takhle klidně můžete stát influencerem. Já mám prostě Jona a Kazmu, takže mám vlastně asi tu nejlepší kombinaci influencerů, kteří tady v Česku jsou,” zmínil vznik jeho slávy a radí, jak se proslavit. Ačkoliv je s Kazmou stále spojovaný, nikdy neřekl, jaký je mezi nimi opravdový vztah. Při zapojení do soutěže #jeduzajonem byl však Kazma první, kdo mu jeho papírového Jona podepsal.

Jsi jenom Mariánkova cvičená opice a tvoje přítelkyně Marie taky. Ve skutečnosti jste chudáci, kteří jsou kvůli pár minutám slávy schopní udělat všechno,” píše jeden ze sledujících na TikToku. “Snažím se jen využít sledovanosti, kterou zrovna mám a kontent, který s Jonem děláme mě baví a naplňuje. Nevzdám se toho jen kvůli tomu, že se to někomu nelíbí,” odpověděl Štěpán. Zároveň objasnil, že prozatím nemá žádnou zkušenost se spolupracemi a je jim otevřený. “Psal mi také Jakub Jíra, jestli chci do Clashe jít, ale já se tam prostě nechci jít s někým mlátit a řvát tam na někoho,” sdělil sledujícím jeho postoj ke Clashi.

Reklama