in

Jon Mariánek má v plánu nový projekt! Získá díky tomu vysněný milion odběratelů?

instagram.com
Reklama

Jon Mariánek má už od začátku jeden jediný cíl – Získat jeden milion odběratelů. Tohoto milníku chtěl dosáhnout už koncem minulého roku, zvládl však získat něco málo přes 900 tisíc a cíl tak odložil na rok 2024. Jelikož se mu do poloviny letošního roku podařilo získal 940 tisíc odběratelů, rozhodl se změnit svůj kontent a plánuje nový projekt. Lidé spekulují, zdali neplánuje natáčet s Kazmou, na videa se však všichni velmi těší. 

Jeden z nejúspěšnějších českých YouTuberů – Jon Marianek, se díky svému velice kvalitnímu kontentu z Ameriky vyhoupl mezi absolutní špičku. V poslední době se však jeho kontent z velké části točil pouze kolem jeho kamaráda Štěpána Šrámka, se kterým se seznámil v rámci výhry v soutěži #JeduZaJonem, ve které Štěpán s přehledem vyhrál. Ačkoliv fanoušky svými videi stále baví, začínají si na přílišné přidávání s výhercem první soutěže stěžovat. Jon následně slíbil změnu kontentu, Štěpán totiž v nejbližší době odletí zpět do České Republiky. “No konečně! Konečně to bude bez toho odpadu. No sláva, možná začnu znovu sledovat. Steven už mě moc nebavil, pořád to stejné dokola,” oddechují si fanoušci. Existuje však i druhý břeh, který Štěpána milují a z jeho odchodu jsou zklamaní.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jon Marianek (@jonmarianek69)

Jon si především díky svým fanouškům uvědomil, že je potřeba přijít s něčím novým a tak se se Štěpánem na nějakou dobu musí rozloučit. “Do konce tohoto roku už ten milion odběratelů musím dostat! Je na čase změnit kontent,” sdělil svým sledujícím Jon. V současné době má něco málo přes 940 tisíc odběratelů a do konce roku mu tak zbývá ještě 60 tisíc, přičemž věří, že mu změna kontentu toto číslo pomůže splnit. Vzhledem k tomu, že změnu ohlásil v jednom ze svých posledních videí tak už nejspíš ví, na jaký “nový” kontent se mohou jeho fanoušci těšit.

Jeho fanouškovská komunita v současné době spekuluje, s čím by asi mohl přijít, přičemž nejčastěji padají tipy na kontent s Kazmou. “Tak tohle by bylo epické! Copak ti dva spolu vymyslí. Tak to se máme na co těšit.. Dva nejlepší tvůrci v ČR spolu? Fakt mě zajímá, co z toho bude,” píší natěšení fanoušci. Ani jeden však tuto informaci oficiálně nepotvrdil, Kazmova hra o milion dolarů navíc opět jeho profily umlčela a od té doby o něm nikdo nic moc neslyšel. Naopak sociální sítě Jona Mariánka jsou v plném proudu a jeho příspěvky získávají i tisíce lajků.

Reklama