in

Jon Mariánek neví co s penězi? Rozdává náhodně 5000 Kč!

instagram.com instagram.com
Reklama

Dámy a pánové, pokud jste pravidelnými návštěvníky platformy YouTube, tak věříme, že jste jméno Jon Mariánek zaznamenali a ne jen jednou. Na tohoto „českého vesničana v Americe“, jak se sám nazývá, udělalo reakci již nemálo českých influencerů. A jak to tak vypadá, opět na sebe stahuje další pozornost. Nejenom že rozjel druhé kolo soutěže #JEDUZAJONEM, ale ještě k tomu rozdává peníze jen tak!

Jon Marianek se nám všem dostal do povědomí hlavně jako pracovní partner slavného amerického youtubera a boxera Jakea Paula a jako někdo, jehož tvorba je zaměřena hlavně na luxusní životní styl v Americe, seberozvoj, disciplínu a tak dále. A nyní?

Nejenom, že se statečně prodírá žebříčkem nejúspěšnějších českých youtuberů za magickou hranici 1 milionu odběratelů, ale vydal i svůj song „Chleba“ a pořádá druhé kolo velmi oblíbené série #JEDUZAJONEM. Ta je ale podle sledující prý slabší, než první díl a ani jedné ze stran více slávy nepřinesla. Že by proto Jon rozdával peníze?

“Ježíšek Mariánek je zpátky. Já jsem teď hodil na story, kdo je online, ať mi napíše do DMs. Jendomu random týpkovi tady z mých Dms zavolám a dám mu 5 000 Kč. A takhle to budu dělat každý týden, takže sleduj kámo,” prohlásil veřejně Jon a není se čemu divit, že jeho soukromé zprávy praskají ve švech.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jon Marianek (@jonmarianek69)

Myslíte si, že to celé dělá Jon jen proto, aby mu ještě více vzrostli sledující nebo chce jen udělat radost? Je pravda že před Vánoci by se taková finanční injekce hodila, co myslíte? Zapojili jste se do této hry i vy?

Tématem jsme se inspirovali na facebook.com

Reklama