in

Jak návštěva pozná, jestli patříte mezi chudé? Údajně podle postele!

pixabay.com
Reklama

Dámy a pánové, napadlo vás někdy, že míru bohatství můžete u někoho odhadnout i tím, když se mu jen podíváte do ložnice? Ano, zní to možná zvláštně, ale v jednom z podcastů přišli na velmi zajímavou myšlenku.

Samozřejmě můžete bohatí lidi poznat nejen podle toho, jak se oblékají, v jakém jezdí autě, kde bydlí nebo jak drahé obědy a svačiny jedí, ale i zdání může mnohdy klamat. Někdy si totiž i chudí lidé hrají na něco, co nejsou a finančně jednou nadoraz, jen aby si splnili nějaký ten svůj nastavený status.

A právě tento typ lidí a do jaké společenské třídy patří, můžete údajně odhadnout podle polohy jejich postele. Jen opravdu bohatý člověk by si ji totiž dal jen tak doprostřed místnosti.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Business Instantly (@businessinstantly)

Možná to zní hloupě, ale když se nad tím zamyslíte, něco na tom bude. Jen totiž opravdu velmi velmi bohatí lidé si mohou díky velkému prostoru v ložnici a domě celkově dovolit umístit postel jako jakýsi pomyslný ostrov uprostřed  místnosti.

Většina lidí má tendenci mít alespoň jednu stranu jejich postele u stěny, většinou čelo, ale najdou se i tací, kteří mají nejenom ze dvou, ale dokonce i ze tří stran postele zeď. A právě ti by podle influencera patřili do těch nižších tříd.

Samozřejmě není to nic, co by bylo jasně dáno jako nějaký nevyvratitelný fakt. Jedná se spíše o zajímavý postřeh a pohled na věc, se kterým pochopitelně plno lidí nesouhlasí. Co říkáte na toto tvrzení vy? A jaké je pozice vaší postele?

Tématem jsme se inspirovali na ladbible.com

Reklama