in

Kde udělal zamilovaný pár chybu? Trefili čísla jackpotu, výhru ale nedostali!

ithesun.co.uk
Reklama

Herní tikety, ať už se jedná o losy, sportky a tomu podobné, jsou brány jako hazardní hry a jelikož si na nich může člověk vypěstovat závislost, je dobré dávat si pozor na onu pomyslnou hranici, kdy je to stále pro vás jen hra a kdy už závislost. I tak ale mezi námi existují lidé, kteří sází pravidelně každý týden nebo dokonce i den, aby měli “větší šanci na štěstí”.  Jenže, co když se na vás to štěstí opravdu obrátí, ale tentokrát jste to vy, kdo mi výjimečně nešel naproti?

Dámy a pánové, možná náš dnešní úvod tak úplně nechápete, ale až si poslechnete celý příběh, tak vám to celé začne dávat smysl. Celá událost bude vlastně znít jako jeden velký špatný vtip. Dokážete si snad představit, že byste si vyplnili tiket, opravdu trefili ta správná čísla, ale kvůli malicherné chybě nedostali ani korunu? Noční můra, co…?

Pár pravidelně každý týden zkoušel své štěstí v jackpotu Euromilion. Kupovali si i vyplňovali tiket online a stále používali ta stejná šťastná čísla… až to jednoho dne vyšlo. Přihlásili se do aplikace a viděli všude samé výherní upozornění o shodě. Byli v šoku a štěstím bez sebe, protože se jednalo o pohádkových 182 milionů liber, což je v naší měně zhruba 5.120.500.000 Kč.

Netrvalo to ale dlouho a veškeré sny se rozplynuli. Zavolali na číslo sázkové společnosti, aby jim řekli o své výhře, jenže oni žádný záznam o jackpotu neměli. “Ano, jsou to správná čísla, ale tento týden jste nezadali žádná čísla,” a po zkontrolování jim to hned došlo. Platba tiketu neprošla.

Jak se zjistilo, dívka neměla na svém účtu dostatek peněz na online nákup výherního tiketu. To způsobilo vtipný paradox, že neměla tu možnost koupit si jejich budoucí “dům snů a auto snů” a to jen proto, že v ten moment peníze neměla.

Údajně bere pár celou tuto nemilou situaci jako zkušenost, ze které si nic nedělají a svá šťastná čísla vyměnili již dávno za jiná. „Všechno se děje z nějakého důvodu, nejsme o nic bohatší ani chudší, než jsme byli ráno,” vysvětluje dívka svůj postoj k celé situaci, kterou však rozhodně snáší daleko lépe, než její partner.

Přesto všechno to byl ale právě on, kdo se na rozdíl od své přítelkyně rozhodl celý tento příběh sdílet s veřejností, který se pochopitelně stal ihned virálním.

Tak co na to říkáte? Šílené, že?

Tématem jsme se inspirovali na ladbible.com

Reklama