in

Jakub Jíra, promóter Clash of the Stars, dostal zajímavou výzvu do klece! Kdo ho vyzval?

instagram.com
Reklama

Jeden z nejkontroverznějších osob na českém internetu, Jakub Jíra, který si v životě prošel už mnoha incidenty, se v současné době plně věnuje organizaci Clash of the Stars, ve které už od samotného začátku viděl obrovský potenciál. Momentálně mu však přišla výzva, na kterou prozatím neznáme vyjádření. Jak se k ní postaví?

Jeden z promotérů bojové organizace Clash of the StarsJakub Jíra, dostal další velmi zajímavou výzvu na zápas. “Dámy a pánové, hodně mi píšete, proč vyzývám Jakuba Jíru. Řeknu vám to úplně jednoduše. Ne, opravdu to není apríl. Občas mě fakt štve to, jak se neumí chovat a je totálně na facku. Tímto tě Jakube vyzývám do zápasu Clash of the Stars, kde ode mě dostaneš na budku!” prohlásil na svém oficiálním profile veterán této organizace, MaxGreen.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený JAKUB “SPEAKER” JÍRA (@speaker_jira)

Je tedy otázka, zda by Jakub Jíra do tohoto zápasu vůbec chtěl přistoupit. Jelikož však v minulosti vyzýval kontroverzního TikTokera Adama Kajumiho, který zápas nepřijal, mohl by to pro něho být zajímavý rozjezd. MaxGreen se již od zrodu Clash of the Stars snaží získat alespoň jednu výhru, protože v současné době je s negativním výsledek a ani jednou výhrou jako “nejhorší” zápasník této organizace spolu s bojovníkem, který si říká Huhy.

Ačkoliv nejsou odhaleny přesné údaje o penězích, které si jednotliví zápasníci za zápas vydělají, minimálně počet nul odhalil Tomáš Le Sy v rozhovoru pro CNN Prima News. “Karta zápasů galavečera nás vychází řádově na miliony,” prohlásil. Peněžní “výplaty” se tak pohybují v řádech deseti až statisíců korun. Je téměř jasné, že hlavní zápas večera či velké jména jsou placené o něco více, než například free prelims.

Reklama