in

Jaké jsou NEJDRAŽŠÍ předměty ve VIDEOHRÁCH? Částky jdou do stovek tisíc korun.

Reklama

Které herní itemy jsou nejdražší? Vybrali jsme jich hned několik a Vy teď máte možnost posoudit, zda-li byste opravdu dokázali investovat do následujících předmětů. Mnohdy si můžete pořídit několik virtuálních pixelů za desítky i stovky tisíc korun. A pro tentokrát jsme se rozhodli vynechat CS:GO. K tomu si připravíme samostatný článek v budoucnu.

 

Blue Party Hat

Zdroj:gamifique.eurozpravy.cz
Zdroj: gamifique.eurozpravy.cz

Začneme pěkně pomalu. Tuhle, v celku nenápadnou, kompletně modrou korunku jste si mohli pořídit za 4,5 tisíce dolarů. Jedná se o předmět ze hry Runescape a konkrétně tahle korunka je z Vánoční akce, která ve hře probíhala.

Rogue Zeuzo

Zdroj: ubergizmo.com
Zdroj: ubergizmo.com

Tenhle předmět nebo spíše celá postava se prodala za neskutečných 11 tisíc dolarů. Pochází ze známé hry World of Warcraft a mezi hráči budila veliký respekt, díky svému specifickému vzhledu, levelu a nejmocnější zbrani.

Pokračování na další stránce.

Echoing Fury Mace

Zdroj: fraghero.com
Zdroj: fraghero.com

Vyobrazený předmět patří do hry Diablo, konkrétně třetí díl. Jedná se o naprosto vzácný předmět a v době prodeje nejspíše i jediný. Majitel jej dokázal prodat za neuvěřitelných 14 tisíc dolarů.

Pink wardog

Zdroj: engadget.com
Zdroj: engadget.com

Toto krásné, roztomilé štěňátko patří do hry Dota 2. Ovšem není zrovna úplně z kategorie nejlevnějších, protože jeho cena se pohybuje okolo 38 tisíc dolarů. Není to neskutečné?

A ten nejdražší najdete na třetí stránce.

 

Zdroj: fraghero.com
Zdroj: fraghero.com

Jedná se v podstatě o takový virtuální noční klub ve hře Entropia Universe. Původně tento klub byl prodán za 100 000 dolarů, ale po několika okamžicích nabyl na ceně a prodán byl za neuvěřitelných 600 tisíc dolarů!

Reklama