in ,

Co nás čeká? Na tyto hry se můžeme těšit letos!

Hogwarts Legacy, Dead island
instagram.com instagram.com
Reklama

Nikdo nevíme, co nám rok 2023 přinese do života, jaké změny nás čekají a co se stane. Co však víme jistě, jsou hry, které tento rok vyjdou a určitě se máme na co těšit! Pojďme se podívat na seznam 10 nejočekávanějších her, které nám tento rok přinese!

1. Dead space

Fanoušci této série se na hru mohou těšit hned z kraje roku. 27. ledna má oficiálně vyjít ve spolupráci s Motive Studios a EA. Těšit se můžeme na špičkovou audiovizuální stránku a propracované převyprávění příběhu!

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Home of Horror (@theinstahorror)

2. Resident Evil 4 Remake

Tato japonská hororová série přináší návrat čtvrtého dílu, který je vylepšený o děsivější hororovou atmosféru a pozměněnou dějovou linku. Vyjít má 24. března.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Resident Evil (@re_games)

3. Forspoken

Již 24. ledna se můžeme těšit na tuto hru, kde se hlavní hrdinka dostane z New Yorku do fantasy světa a musí najít cestu domů. Musí čelit nástrahám magického světa a zároveň využívat její kouzelné schopnosti.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Forspoken (@forspoken)

4. Hogwarts Legacy

Pro fanoušky Harryho Pottera vyjde 10. února hra Hogwarts Legacy, kde budou hrát v otevřeném světě čar a kouzel. Hra nám ukáže, co se dělo v Bradavicích dávno před tím, než ji navštívil slavný Harry Potter.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Hogwarts Legacy (@hogwartslegacy)

5. Atomic Heart

V této hře, která vyjde 21. února, se přemisťujeme do roku 1995, kde se díky pokroku v robotice podařilo Sovětskému svazu svrhnout nacistické Německo a nyní se stává světovou velmocí. Věci se však vymknou kontrole, a proto je zde hlavní hrdina agent KGB, který má zachránit svět.

Reklama

6. Star Wars Jedi: Survivor

V této hře se ocitneme v daleké galaxii, kde budeme bojovat proti Galaktickému impériu. Tato hra má vyjít 17. března a můžeme se těšit na boj se světelnými meči, průzkum okolí a objevování tajemství na mapách.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Star Wars Games (@starwarsgames.site)

7. Dead Island 2

Tato dlouho očekávaná hra měla vyjít již před osmi lety, ale pořádně se nám opozdila. Konečně se dočkáme, a to 28. dubna. Podíváme se do postapokalyptického Los Angeles a San Francisca, kde nás čeká horda zombíků. V této hře si můžeme bohatě upravovat a vylepšovat zbraně a skvělou grafiku.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Dead Island Official (@deadislandgame)

8. The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

12. května se mohou vlastníci Nintenda a milovníci Zeldy těšit na další díl. V otevřeném světě se podíváme na létající ostrovy a přijdeme na další tajemství království Hyrule. Více ale tvůrci něchtějí prozradit. Jestliže se Zelda stane nejlepší hrou roku, nebudeme nikdo překvapení!

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Zelda Games 🔮💜 (@time_for_zelda)

9. The Wolf Among Us 2

Druhý díl této hry bude navazovat na události prvního dílu, kde na hráče budou čekat nová dobrodružství. Přesné datum vydání hry nevíme, je však uvedeno, že někdy tento rok hra vyjde.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený THE WOLF AMONG US (@the_wolf_among_us_fans)

10. Spider-man 2

Jedna z nejočekávanějších her konečně vyjde, a to v druhé polovině tohoto roku. Tvůrci zatím nepřinesli žádný konkrétní datum. Bližší informace ke hře zatím nevíme, ale podle traileru se máme na co těšit!

Nyní víme, že se máme letos opravdu na co těšit! Na co se z tohoto výběru těšíte nejvíc? Já se nejvíce těším na dlouho očekávanou hru Hogwarts Legacy! Nebo je snad něco, co jsme zde nezmínili, a stojí za to to zmínit? 

Čerpali jsme z refresher.cz

Reklama