in

Podívejte se na pět NEJDIVNĚJŠÍCH her světa. Zahráli byste si je?

Reklama

V dnešním článku Vám představíme pět nejdivnějších her, které herní vydavatelé skutečně vydali. Nad všemi vyobrazenými hry Vám skutečně bude rozum stát. Jak je jen možné, že podobné hry spatřili světlo světa?

Tokyo Jungle

Zdroj: hry.cz
Zdroj: hry.cz

Tato hra je v podstatě simulátorem přežití různých zvířat v postapokalyptickém světě. Zní to v celku originálně a vůbec by to nemusel být šílený koncept. Ovšem, co řeknete na to, že ve hře očuráváte rohy budov, abyste se mohli pářit v seně? Nebo je libo obléknout krále zvířat do hip hopového outfitu? No doufejme, že zvířata skutečně nebudou ti, kteří nám v budoucnu budou vládnout.

Carmageddon

Zdroj: games.tiscali.cz
Zdroj: games.tiscali.cz

Vzhledem k dnešní situaci ve světě a několika předešlých událostí, je tato hra velice nevhodná a neuvěřitelně kontroverzní. Ale to je možná i ten důvod, proč jsme ji zařadili do tohoto článku.
Ve zmiňované hře Carmageddon nejde o nic jiného, než o přejíždění lidských bytostí Vašim fárem. Tyto brutální jatka si můžete vychutnat, jak na mobilním telefonu, tak na PC, ale je vůbec chuť hrát něco podobného v dnešní době?

ClayFighter

Tahle hra se v celku složitě popisuje, protože se jedná o opravdu velkou zvláštnost. No řekněte sami, jak byste se tvářili u hraní hry, kde vystupují bojovníci z plastelíny, operní pěvkyně nebo sněhulák? Možná to nezní, tak divně (no…i když…), ale divné je, když se tyto postavy dostanou do brutálních soubojů.

Pokračování na další stránce.

Darkened Skye

Zdroj: Tiscali.cz
Zdroj: Tiscali.cz

Vašim úkolem je sbírat Skittles, díky kterým vytváříte různé runy pro kouzlení. Ovšem to by se dalo ještě nějakým způsobem vstřebat. Ale to, že postavy v dialogu použijí v každé větě slovo Skittles je už zvláštnější. A nejhorší na tom je, že toto slovo bylo nadabováno jedinou osobou a do každé věty je násilně přidáno. Přesně tak…z hlavy ho již nedostanete (pokud si hru opravdu spustíte).

Reklama

SimAnt

Zdroj: www.myabandonware.com
Zdroj: www.myabandonware.com

Jak už podle obrázku můžete poznat, jedná se o mravenčí simulátor. Vy patříte do kolonie černých mravenců a Váš cíl je jediný. Ochránit a zároveň porazit ostatní znepřátelená mraveniště. No není to skvělé?

Reklama