in

Hry, které hrál určitě každý z Vás! Jaká byla Vaše nejoblíbenější?

Reklama

Každý z nás má v sobě, alespoň trošku srdce hráče. Jsem si jistý, že následující hry opravdu znáte, ale i přesto si je připomeneme. No řekněte, nebylo krásné, když tyto hry byly za velké herní bomby? S porovnáním k dnešním áčkovým titulům je to až směšné.

Bulánci

Zdroj: onlysplitscreen.ru
Zdroj: onlysplitscreen.ru

Je možné, že pokud jste vyrůstali na trošku jiné planetě, tak jste existenci této hry nezaznamenali, čemuž rozumíme. Ovšem jestli jste z planety, která nese název Země, tak to pochopení bude o něco těžší. Tahle legendární střílečka mezi polštáři obletěla každou školní družinu. Chodit jste mohli pouze do čtyř směrů a tak vítěz byl pouze a jen, ten nejrychlejší!

Blood

Zdroj: store.silagames.com
Zdroj: store.silagames.com

Tahle legendární hra patří k těm, které jsou o něco brutálnější. Ovšem to je možná i důvod, proč byla tak oblíbená. Taky jste patřili ke generaci, kdy bylo nutné hrát Blooda na tajňáka, aby Vás někdo nenachytal? A když už nachytal, tak jste tvrdili, že je to kečup?

Pokračujte na další stranu →

Doom

Zdroj: kotaku.com

Pokud jste neznali nic ze zmíněných her, tak Doom je naprostá tutovka. Opět se bavíme o v celku brutální hru (na tu dobu) a pro vyčištění nepřátel v této scifi-hororové hře, skutečně nějaká krev ukápla. Jste v roli svalnatého mariňáka, který se absolutně s ničím nepáře a celou situaci, která na tomto světě nastala, napraví!

Operace Flashpoint

Zdroj: Youtube.com
Zdroj: Youtube.com

Hra od studia Bohemia Interactive, která byla vydána v roce 2001 vyvolala velkou oblibu. Jednalo se o povedený válečný simulátor, který jste hráli z pohledu první osoby. Dokonce i Americké vojenské síly kontaktovali vývojáře z důvodu, že by chtěli využívat hru, pro odborný výcvik svých vojáků.

Reklama

Prehistorik

Zdroj: farap.ru
Zdroj: farap.ru

Plošinovka, která spatřila světlo světa už v roce 1991. Je naprosto jednoduchá a Vašim úkolem je vžít se do role neandrtálce, který musí po své cestě nasbírat, co nejvíce jídla. Spoustu pochoutek je ukryto v nepřátelích, které musíte zabít svým mocným kyjem.

Reklama