in

Jaká zaměstnání jsou zabijákem vztahu? Top 10 neatraktivních profesí.

pixabay.com
Reklama

Dámy a pánové, možná si po přečtení nadpisu dnešního článku říkáte, co je to proboha za nesmysl a jak může být nějaké zaměstnání neatraktivní. Budete se proto možná divit, když vám představíme hned celý žebříček profesí, které jsou podle společnosti těmi nejméně vyhledávanými na potencionálních partnerech. Jste zvědaví, jestli tu najdete i svoji práci? 

1. Voják

I když si všichni velmi vážíme lidí, kteří se pro toto zaměstnání rozhodnou, bývá to pro jejich partnery opravdu stresující, když jsou nasazeni.

pixabay.com

2. Spisovatel

Každý má v případě spisovatele utkvělou představu, že jsou na mizině, jinak nezaměstnaní, deprimovaní a závislí na kávě. I když to tak nutně být nemusí, přesto tato profese byla velmi často označována za neatraktivní.

pixabay.com

3. Barman

Spoustu lidí se shodne na tom, že není dobré začínat si vztah s barmanem, pokud není jeden z vás ochoten přizpůsobit se v časové organizaci společného soužití. Barmani se totiž z práce rozhodně nevrací ve 3 odpoledne, ale spíše ve 3 ráno.

pixabay.com

4. Politik

Profesionální a osobní život se politikům proplete, ať už chtějí nebo ne. Jsou nuceni navštěvovat veřejné akce, na které by jinak za normálních okolností nikdy nešli a vždy musí působit dokonale.

pixabay.com

5. Člen pohřební služby

Jen opravdu málokomu přijde atraktivní pracovat v márnici, vozit mrtvé nebo balzamovat a oblékat zesnulé.

pixabay.com
Reklama

6. Učitel

I když každý vidí, že učitelé mají pořád nějaké volno, ve skutečnosti se jedná o stresující práci, která má na náladu člověka velký vliv a svoji práci si tak často tahá domů

pixabay.com

7. Doktor alternativní medicíny

Cokoli, co souvisí s prodejem nebo reklamou na homeopatie nebo alternativní medicínou, je lidmi nenáviděno. Obzvláště v případě vážně nemocných lidí, kteří hledají pomoc, kde se dá.

pixabay.com

8. Automechanik

Tak, jak dříve byl muž “autař” mezi ženami velmi žádaný, tak v dnešní době je tomu přesně naopak. Ale proč?

pixabay.com

9. Noční hlídač

I když se může jednat o poklidnou a i dobře placenou práci, pro mnohé je spánek se svým milovaným na prvním místě a v tomto případě by to zkrátka nebylo možné.

pixabay.com

10. Influencer

Podle hlasování lidí se údajně jedná o to nejméně atraktivní zaměstnání. Nejenom že neovlivňují davy, ale spíše ovce, ale spíše neustálá přítomnost kamer a natáčení je podle mnohých něčím, na co si člověk jen tak nezvykne.

pixabay.com

Je celkem zajímavé, jaké profese tu dnes objevili. Chápeme, že v případě nočního hlídače je opravdu nemilé, že v noci se ke své milované polovičce nepřitulíte, ale co takový automechanik? Pokud to není případ “kovářova kobyla chodí bosa”, bývá taková partner k nezaplacení. A co si o tomto žebříčku myslíte vy?

Tématem jsme se inspirovali na boredpanda.com

Reklama