in

Jak trávit s partnerem čas? Top 10 jednoduchých tipů!

pixabay.com
Reklama

Facebook patří mezi jeden z hlavních důvodů, proč se lidé rozcházejí. Lidé totiž tráví na Facebooku někdy i mnohem víc času, než se svým přítelem/přítelkyní ve skutečném životě. Pojďme se tedy podívat na pár zajímavých tipů, jak spolu trávit čas.

1. Vařte spolu.

Při vaření má člověk spoustu času na vzájemnou komunikaci. Navíc, pokud se dobře v kuchyni sehrajete, nabydete dojmu naprosté vzájemné propojenosti.

pixabay.com

2. Popovídejte si o tom, co jste dělali v práci.

Když se vrátíte z práce, není nic jednoduššího, než si společně sednou ke stolu nebo na gauč a společně si povídat o tom, jaký měl ten druhé den. Budete se divit, ale i tato maličkost dokáže lidi velmi sblížit.

pixabay.com

3. Dívejte se do očí.

Oční kontakt prozradí opravdu hodně. Nemáme samozřejmě namysli žádné hodinové zírání do očí. Představte si ale například situaci, kdy spolu ležíte v posteli a nemusíte spolu ani moc mluvit, protože vám stačí jen vzájemný pohled.

pixabay.com

4. Zavzpomínejte na své první rande.

Vzpomínky dokáží v člověku vyvolat nejenom bolestivé pocity, ale i velmi intenzivní příjemný pocit, obzvláště pokud máte na vzpomínání nějaké ty společné pěkné chvíle.

pixabay.com

5. Udělejte si masáž.

Kdo by nemiloval masáže. Partnerovi doteky dokáží zpříjemnit nejednu společnou chvíli.

pixabay.com
Reklama

6. Vyzkoušejte nějaké taneční kroky.

Společný koníček nebo učení se novým věcem vás dokáže propojit  na úplně nové úrovni vztahu. Neváhejte proto experimentovat a zkoušet. Budete a to dva.

pixabay.com

7. Zazpívejte si.

Zpěv patří mezi oblíbené lidské kratochvíle. Nemusíte to ani umět, hlavní je, abyste se pobavili.

pixabay.com

8. Čtěte si navzájem.

Možná to zní jako klišé z nějakého filmu pro pamětníky, ale vzájemné předčítání knížek nebo novinek z internetu zabaví oba dva.

pixabay.com

9. Jděte na piknik.

Piknik je něco, co v dnešní době moc lidí už nedělá. Přitom se jedná o velmi příjemné trávení společných chvilek na čerstvém vzduchu. Určitě to někdy vyzkoušejte.

pixabay.com

10. Povídejte si o budoucnosti.

Budoucnost je velmi důležité téma, obzvláště, pokud jste spolu již nějaký ten rok. Je důležité přeci vědět, co od života očekává váš partner.

pixabay.com

Pokud jste zde čekali nějaký jednoduchý návod na to, jak váš vztah zdokonalit na nejvyšší možné maximum, tak se vám omlouváme, ale takhle to v životě opravdu nechodí. Obzvláště v případě lásky, která je jednoduchá a přitom tak strašně složitá zároveň. Zde proto máte jen nějaké ty typy, ale zbytek už je na vás.

Reklama