in

Jak to udělala? Známá zpěvačka se během vystoupení “ponořila” do pódia!

twitter.com
Reklama

Jednou za čas by měl každý z nás vyrazit na nějakou tu kulturní akci. Do kina, do divadla, na večírek či na nějaký zajímavý koncert. O to lépe, když to bude vystoupení vašeho oblíbeného zpěváka. Vidět jej a i slyšet naživo je totiž úplně něco jiného, než pouze na nějakém videu na YouTube. Na takovém koncertu se totiž mohou dít i divy!

Taylor Swift, mladá americká zpěvačka opravdu ví, jak své fanoušky zaujmout. Podařilo se jí totiž něco, o čem mluví tisíce lidí na všech možných sociálních sítích. Své turné Eras, které začalo 17.3.2023, zahájila velmi odvážným kouskem, který mnohým fanouškům nedá spát. Doslova se totiž ponořila do jeviště!

Jelikož se na turné fanoušci dočkají písní ze všech deseti alb, dala si Taylor opravdu záležet na tom, aby byly jednotlivé éry od sebe odděleny i vizuálně. Předvedla tak několik pěkných přechodů, z nichž právě ono slavné “ponoření” vedlo na plné čáře.

Jak totiž můžeme vidět na záběru, zpěvačka kráčí po pódiu a hned poté, co skončí píseň “Tim McGraw“ se vrhne po hlavě dolů, jako by skákala šipku do bazénu a v ten moment zmizí vprostřed jeviště.

“Nelze přestat sledovat. Mám tolik otázek!!”, “Nikdy předtím jsem neviděl umělce dělat něco takového!”, “Ale jak to vypadá shora? Má někdo úhel pohledu?” dožadují se fanoušci v komentářích na Twitteru.

Popravdě ani my nevíme, jak tento trik dokázala, ale jisté je, že tím na sebe přitáhla velkou vlnu pozornosti. Něco takového totiž na koncertech opravdu jen tak nenajdete,.. to spíše na nějaké kouzelnické show.

A co na její kousek říkáte vy? Jak si myslíte, že to udělala?

Tématem jsme se inspirovali na ladbible.com

Reklama