in

Fanoušci Taylor Swift nevěřili svým očím! Přímo na koncertě v kotli leželo na zemi miminko!

instagram.comtwitter.com
Reklama

Taylor Swift zahájila své obří evropské turné Eras Tour koncertem v Paříži. Lidé obdivovali nejen zpěvaččin fantastický výkon, ale také třeba účast jejího partnera. Virálním se však stal rovněž snímek, který byl na tomto koncertě pořízen. Je na něm malé dítě, které leží na zemi a nachází se přímo v sekci ke stání.

Snímek miminka na zemi zveřejnila žena, která se koncertu také zúčastnila a nemohla uvěřit tomu, co před sebou vidí. Stejně jako tisíce dalších lidí, kteří poté fotografie mohli zhlédnout na sociální síti X.

Pod příspěvkem se objevila velká spousta kritiky jak na matku dítěte, tak na lidi kolem, kteří podle některých měli jednat a zavolat ochranku. Dítě se nacházelo na místě, kde rozhodně nebylo bezpečno a mohl ho někdo omylem zašlápnout.

Podle původně necenzurovaného snímku od autorky fotografie to vypadá, že malé dítě mělo nějaké chrániče uší. Bez nich by to nebylo vůbec v pořádku. Je vidět, že neleží na holé podlaze, ale má pod sebou jakousi kožešinu. To jsou sice body k plusu, ale je to v místě, kde ostatní lidé stojí a tancují. Nebezpečnost celé situace je zřejmá.

Přesto, že nad miminkem stojí buďto rodič nebo osoba, která se o něj stará, rozhodně ho to nechrání před neočekávaným pádem některého fanouška koncertu Taylor Swift.

Ta už podruhé bavila vyprodanou La Défense Arenu v hlavním městě Francie. Druhý den prozradila, že ve skutečnosti neměla dvouměsíční pauzu, ale celou dobu zkoušeli nový segment koncertu, na němž jsou skladby z alba The Tortured Poets Department, které zpěvačka vydala v druhé polovině dubna. 

Čerpali jsem z zeny.iprima.cz, super.cz

Reklama