in

Video: Hotová lidská fontána? Tento muž je sprchou sám pro sebe!

youtube.com
Reklama

Dámy a pánové, jak jste na tom se zvracením? Hádáme, že tuto lidskou schopnost určitě nenávidíte a taky je to jeden z důvodů, proč si při pití alkoholu dáváte pozor. Co kdybychom vám ale ukázali, že zvracení může být i superschopnost?

Na internetu se objevilo video, na kterém můžeme vidět muže, který je doslova lidskou fontánou. Doslova z něj totiž na povel dokáže téct voda a rozhodně ne v malém množství. Někdo by mohl namítat, že to má celou dobu v puse, ale jelikož se před tím normálně baví a pak jen otevře pusu a už to teče, fígl bude zřejmě jinde.

Zde se můžete podívat sami:

Nevíme sice, jak to muž dělá, ale nenazvali bychom to ani zvracením. Nejenom, že mu to není nijak nepříjemné, jak to většinou pro lidi bývá a ani se u toho nijak nekroutí, ale ještě k tomu si vodu nabírá do dlaní a omývá se ní. Něco takového by přeci člověk s vodou, která je již strávená a obsahuje trávící kyseliny, rozhodně nedělal, nemyslíte?

A co na toto šílené video říkáte vy? Přišli jste na to, jak to dotyčný dělá nebo se vám z toho stejně jako nám dělá špatně? No nevíme jak vy, ale my to upřímně nechápeme.

Tématem jsme se inspirovali na Instagram.com

Reklama