in

Video: Harry Styles a jeho nechutné vystoupení? “Stydí se” sám za sebe.

tiktok.com
Reklama

Vystupování celebrit na pódiu se někdy může opravdu zvrhnout. Ať už může dojít k různému obnažování až vysvlékání, vylévání pití do publika nebo dokonce kousání hlav netopýrům, je to prostě show, za kterou si lidé zaplatili a budou na ni vzpomínat do konce svého života stejně jako přímo někteří interpreti.

Pamatujete si na kapelu One Direction? Pokud ano, tak vám určitě říká něco jméno Harry Styles. Anglický zpěvák, herec a skladatel, který se od roku 2017 vydal na sólovou a velmi úspěšnou dráhu. V posledních dnech se však o něm mluví v úplně jiném slova smyslu.

V pondělí 20. února totiž zahájil zpěvák své australské turné Love On Tour opravdu nevšedním způsobem. Odhodlal se totiž vyzkoušet jednu z nejšílenějších australských tradic jménem “shoey”, které by se do češtiny dalo přeložit jako “pití z boty“.

@marlieeee_ Harry Styles does a shoey! 😂✨🤭#harrystyles #harrystylestiktok #harrystylesloveontour #harrystylesperth #harrystylesfan #fyp #shoey #australia #hslot #perth #harrystylesaustralia #hbfpark ♬ original sound – Marlieeee_

“Toto je jedna z nejodpornějších tradic, jaké jsem kdy viděl,” řekl Styles po tom, co si vyzul botu, nalil si do ní pití a to před všemi svými diváky z boty vypil. „Cítím se jako jiný člověk. Stydím se za sebe. Připadá mi to tak osobní… před tolika lidm,…” vtipkoval. „Budu o tom dlouze diskutovat se svým terapeutem.“ 

Mnoho lidí samozřejmě nemohlo nechat tento čin bez odezvy a vyjádřili se v komentářích. “Tohle bych neudělala za žádnou sumu peněz,” ozval se první. “Apokalypsa se rozhodně odehraje dříve, než se čekalo. Kdo ví, jaké houby si právě vpustil do žaludku,” komentuje druhý formou vtipné narážky na seriál Last of us.

Možná se budete divit, ale Harry nebyl jediný ze slaných hvězd, kdo si tuto nechutnou tradici vyzkoušel na vlastní kůži. Podle britského deníku si tím prošel například herec Gerard Butler, country zpěvák Luke Bryan nebo dnes velmi populární Machine Gun Kelly.

A co vy a “shoey”? Dokázali byste se napít z vlastní boty?

Tématem jsme se inspirovali na ladbible.com a people.com

Reklama