in

Výherní los mu zkazil celý život! Partnerka ho kvůli výhře opustila a celou si ji nechala

lemonsandsevens.com
Reklama

Muž u sebe neměl platební kartu, aby si mohl koupit los. Poprosil tak partnerku, která mu los koupila, po setření z něho byl milionář. Po několika dnech ho opustila a výhru vysoudila pro sebe, protože ji koupila ona. Michael tedy kvůli losu přišel jak o výhru, tak o přítelkyni.

Michael (39 let) a Charlotte (37 let) spolu žili necelé 3 měsíce, když došlo k obrovskému zvratu. Pár spolu jednoho dne šel na běžný nákup, při kterém však Michael poprosil Charlotte, ať mu koupí los. “Nemám na vyhazování peněz za stírací losy,” odpověděla Charlotte. Poté, co jí však Michael obratem poslal peníze na účet mu los koupila.

Los koupila Charotte, protože Michael u sebe neměl platební kartu, následně ji však skrze aplikaci poslal 5 liber, za které koupila zmíněný los. “Jakmile jsme přišli domu a setřeli los, nemohli jsme tomu uvěřit. Oslavili jsme tuhle výhru krásnou dovolenou u moře a plánovali jsme, že si koupíme dům. Charlotte chtěla také nové auto,” sdělil Michael místním novinám.

Jedno ráno odešla z domu a už se nevrátila. Potom mi její kamarádka sdělila, že se mám odstěhovat. Vím, že to zaplatila ze svého konta, ale z morálního hlediska by se měla výhra rozdělit napůl,” dodal Michael. “Los jsem koupila já a on mi žádné peníze nepřeváděl. Všechno je to výmysl, nechci mít s tím dohadováním nic společného,” řekla u výpovědi.

Vzhledem k tomu, že v pravidlech provozovatele loterie zní, že vlastníkem losu může být pouze osoba, jejíž jméno a adresa je napsané na zadní straně, vysoudila celou výhru z losu právě Charlotte. Michael tak kvůli koupi losu přišel jak o výhru, tak o přítelkyni.

Inspirovali jsme se z: novinky.cz

Reklama