in

Clash Of The Stars 4 se blíží! Těšíte se?

Clash of the Stars 4 se blíží
instagram.com
Reklama

V pořadí již čtvrtý galavečer očekávaných „influencerských“ soubojů pod organizací Clash of the Stars se blíží! Pozvánka je sice trochu zmatená, i přesto se však každý fanoušek těší, které tváře na první tiskové konferenci uvidí.

Již zanedlouho nás čeká čtvrtý galavečer Clash of the Stars. Od konce třetího finálního zápasu se spoustu fanoušků nemůže dočkat, kdy vypukne další, toto čekání bude však brzy u konce. Organizace Clash of the Stars vydala pozvánku, pro spoustu fanoušků však nepochopitelnou.

Pozvánka s názvem „Musíme vám něco říct. Dlužíme vám omluvu, chvíli nám to trvalo,“ nedávala spoustě lidem vzhledem k videu smysl. Ve videu je pouze sestřih všech doposud uskutečněných galavečerů včetně nejkontroverznějších soutěžících a ke konci je zmíněno, že čtvrtý galavečer odhalí již brzy.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Clash of the Stars (@clashofthestars)

„Někteří fanoušci sice moc nepochopili záměr, my však chtěli pouze ukázat highlighty z předchozích večerů a zároveň potvrdit, že další galavečer se blíží,“ odpověděl promotér akce Jakub Jíra, jelikož se na internetu objevovalo opravdu spoustu „nechápavých“ komentářů. Dle jeho slov mají všechny účastníky potvrzené a první tisková konference je již na cestě.

My už se jen můžeme těšit na to, jaké nové účastníky na první tiskové konferenci uvidíme. Věříme však, že to bude opět souboj těch, kteří český internet prostě vidět chce.

Tématem jsme se inspirovali na antiyoutuber.cz

Reklama