in

Chtěl vypadat jako korejská influencerka. Teď chce být znova muž!

instagram.com instagram.com
Reklama

Případy, kdy se muži chtěli podobat ženě nebo naopak, jsme tu již měli. Někdy se to povede lépe a někdy zase vůbec. Ale každý si dnes se svým tělem může dělat co chce, i když to okolí ne vždy dobře příjme. Dneska tady máme dalšího nadšence do plastických úprav svého těla, hlavně tedy obličeje. Oli London to ze začátku pojal tak, že je sice influencer, ale v tomto oboru jsou úspěšnější ženy a proto se rozhodl vypadat trochu více žensky. Nakonec to ale dopadlo úplně jinak.

Dvaatřicetiletý Oli z Londýna je jedním z lidí, kteří jsou úpravami svého těla posedlí. Nejsou se sebou v nějakém ohledu spokojeni, mají vzor jemuž se chtějí za každou cenu podobat a mnohdy to vyženou do extrému. Oli se živí TikTokem a proto se chtěl co nejvíce přiblížit podobě korejských influencerek, které jsou podle něj na této platformě velice úspěšné.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Oli London (@londonoli)

Oli začal s plastickými operacemi již v roce 2013. Má za sebou několik operací nosu, zvětšení rtů, ale i zúžení očí, aby vypadal jako Korejec. Za více než dvacet operací už zaplatil v přepočtu zhruba 7,3 milionu korun. Dokonce si v minulosti chtěl nechat zmenšit svůj penis, aby jeho velikost odpovídala průměrnému Korejci.

V loňském roce tento muž podstoupil již devátý lifting obličeje. Za sebou má také feminizační operaci, která má za úkol změnit mužské rysy v obličeji na ženské. Přes všechnu jeho snahu o ženský a zároveň korejský vzhled nakonec chce být zpátky mužem. Důvody jsou prosté. Necítí se v ženském provedení úplně dobře.

Jak to tak občas bývá i Oli kvůli svému vzhledu bohužel přišel o přátele i rodinu. Tvrdí však, že za ty příležitosti, které se mu naskytly na sociálních sítích to stálo. Možná právě to je ten skutečný důvod. „Ve skutečnosti jsem si uvědomil, že jsem muž. A chci zůstat jako muž,“ vyjádřil se ke svému možná konečnému rozhodnutí London.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Oli London (@londonoli)

Zkrátka došel k tomu, že měnit identitu jen kvůli sledovanosti sociálních sítí asi není úplně ideální. V minulosti se zase snažil vypadat jako jeden ze členů korejské kapely BTS, ani to mu ale nakonec moc dlouho nevydrželo. Je tedy jeho rozhodnutí vypadat opět jako muž již konečné? Kdoví.

A co vy? Jaký máte na tyto plastické přeměny názor?

Čerpali jsme ze super.cz, super.cz

Reklama