in

Natáčí svoji proměnu v ženu na Tiktok! Komunita mu fandí.

Dylan Mulvaney
instagram.com
Reklama

Americký herec Dylan Mulvaney se rozhodl, že si nechá změnit pohlaví. Celý svůj proces transformace nahrával na svůj TikTokový profil, kde do dnešní doby nasbíral téměř 11 milionu sledujících, přičemž počet zhlédnutí na jeho videích z něho dělá jednoho z nejsledovanějších TikTokerů vůbec.

Herec Dylan Mulvaney, který působí v divadelních prostorech USA, se rozhodl proměnit se v ženu. Celý svůj proces dokumentoval na svůj TikTokový profil a svoji sérii nazval “365 dní v holčičím světě.” Fanoušci jeho tiktokovou sérii o proměně naprosto milují.

@dylanmulvaney 7 weeks later and I’ve never felt more confident ❤️ #trans #ffs #grammys @drharrisonlee @cbs @enews @christiansiriano ♬ original sound – Hayley Andersen

Jeho videa o proměně v ženu trvají už něco málo přes rok a za tento rok se stal jedním z nejsledovanějších profilů na TikToku. Momentálně založil také druhou sérii videí s názvem “Dylan randí,” kde vysvětluje svým fanouškům, jak těžký život po proměně zažívá.

@dylanmulvaney Never been kissed #trans ♬ original sound – Dylan Mulvaney

“Dobře, tohle se už trochu vymyká kontrole. Potřebuju, abyste se mezi sebou domluvili, kdo z vás vystoupí z davu a políbí mě. Jako holka jsem zatím ještě nedostala pusu,” vysvětluje jeho asi největší problém. “Čas ale běží a já nevím, jak dlouho budu ještě vypadat takhle dobře,” dodává ve videu.

@dylanmulvaney DYLAN DOES DENMARK- cold plunge wirh @olehenriksen #denmark ♬ Blue Blood – Heinz Kiessling

Jak lze vidět, Dylan má po přeměně spoustu fanoušků nejen na TikToku (kde má mimochodem téměř 11 milionu sledujících), ale také v reálném světě. Je očividné, že všichni Dylan berou tak, jak se ona sama cítí.

Inspirovali jsme se z: lajk.iprima.cz

Reklama