in

10+ párů CELEBRIT, kterým NEUVĚŘÍTE, že jsou stejně STARÉ.

instagram.com twitter.com
Reklama

Podle vzhledu často odhadujeme věk, většinou se tak stává právě u celebrit, na které je tento článek zaměřen. Odhadli by jste věk u těchto celebrit? A řekli by jste, že jsou stejně staré? 

1. Kate Upton a Selena Gomez (1992)

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Kate Upton (@kateupton)

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Selena Gomez (@selenagomez)

2. Alison Brie a Bridget Regan (1982)

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Alison Brie (@alisonbrie)

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Bridget Regan (@bridgetregan)

3. Nick Offerman a Nikolaj Coster-Waldau (1970)

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Nick Offerman (@nickofferman)

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Nikolaj Coster-Waldau (@nikolajwilliamcw)

4. Keanu Reeves a Nicolas Cage (1964)

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Marilyn Manson (@marilynmanson)

5. Barkhad Abdi a Dave Franco (1985)

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Barkhad Abdi (@barkhadabdi)

Reklama

6. Kristin Cavallari a Shay Mitchell (1987)

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Kristin Cavallari (@kristincavallari)

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Shay Mitchell (@shaymitchell)

7. Jared Leto a Martin Freeman (1971)

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený JARED LETO (@jaredleto)

8. Liam Hemsworth a Thomas Brodie-Sangster (1990)

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Liam Hemsworth (@liamhemsworth)

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Thomas Brodie Sangster (@samohtsangster)

9. Sarah Hyland a Jennifer Lawrence (1990)

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Sarah Hyland (@sarahhyland)

10. Idris Elba a John Cho (1972)

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Idris Elba (@idriselba)

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený John Cho (@johnthecho)

11. Danny Pudi a Chris O’Dowd (1979)

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Danny Pudi (@danielpudi)

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Chris O’Dowd (@chris.odowd)

12. Russell Crowe a Rob Lowe (1964)

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Russell Crowe (@russellcrowe)

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Rob Lowe (@roblowe)

13. Robin Wright a Halle Berry (1966)

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Pour Les Femmes (@pourlesfemmesofficial)

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Halle Berry (@halleberry)

14. Chris Evans a Elijah Wood (1981)

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Chris Evans (@chrisevans)

https://twitter.com/movieelijahwood/status/1066370608324329472

Reklama