in

10+ CELEBRIT, které jsou DŮKAZEM, jak se ČLOVĚK dokáže ZMĚNIT.

instagram.com instagram.com
Reklama

Pokud nepatříte k těm nejkrásnějším, nezoufejte, zde se můžete podívat na 10+ celebrit, které ještě před pár lety vypadali úplně jinak (někdo by mohl říct „hůře“), a i přes jejich tehdejší vzhled je všichni milovali.

1. Ariana Grande

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Ariana Grande (@arianagrande)

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Ariana Grande (@arianagrande)

2. Matthew Lewis

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Matthew Lewis (@mattdavelewis)

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Matthew Lewis (@mattdavelewis)

3. Miley Cyrus

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Miley Cyrus (@mileycyrus)

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Miley Cyrus (@mileycyrus)

4. Kim Kardashian

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílel uživatel @kimkardashian

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílel uživatel @kimkardashian

5. Calvin Harris

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Calvin Harris (@calvinharris)

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Calvin Harris (@calvinharris)

Reklama

6. Taylor Swift

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Taylor Swift (@taylorswift)

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Taylor Swift (@taylorswift)

7. Justin Bieber

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Justin Bieber (@justinbieber)

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Justin Bieber (@justinbieber)

8. Khloe Kardashian

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Khloé Kardashian (@khloekardashian)

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Khloé Kardashian (@khloekardashian)

9. Zac Efron

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Zac Efron (@zacefron)

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Zac Efron (@zacefron)

10. Megan Fox

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Megan Fox (@meganfox)

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Megan Fox (@meganfox)

11. Victoria Beckham

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Victoria Beckham (@victoriabeckham)

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Victoria Beckham (@victoriabeckham)

12. Abigail Breslin

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Abigail Breslin/SOPHOMORE (@abbienormal9)

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Abigail Breslin/SOPHOMORE (@abbienormal9)

Reklama