in

Oni že jsou stejně STAŘÍ? 10 celebrit, kteří se narodily ve stejném ROCE.

instagram.com instagram.com
Reklama

Zpravidla jsme schopni na první pohled určit, jak starý člověk je. Existují však případy, kdy je vzhled klamný a věk z něj je velmi obtížné zjistit. Důkazem toho jsou tyto celebrity, které jsou stejně staří, i když většina z nich vypadá mladší nebo i starší než je jejich skutečný věk. Kolik byste jim tiply vy?

1. Chloe Grace Moretz a Bella Thorn – 22 let

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Chloë Grace Moretz (@chloegmoretz)

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený BELLA (@bellathorne)

2. Cole Sprouse a Josh Hutcherson – 26 let

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Cole Sprouse (@colesprouse)

3. Emily Ratakovski a Shailene Woodley – 28 let

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Emily Ratajkowski (@emrata)

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený shailene woodley (@shailenewoodley)

4. Adele a Vanessa Hudgens – 31 let

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Adele (@adele)

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený 🔮Vanessa Hudgens🔮 (@vanessahudgens)

5. Megan Fox a Lindsay Lohan – 33 let

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Megan Fox (@meganfox)

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lindsay Lohan (@lindsaylohan)

Reklama

6. Henry Cavill a Jesse Eisenberg – 36 let

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Henry Cavill (@henrycavill)

7. Jessica Biel a Britney Spears – 37 let

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jessica Biel (@jessicabiel)

8. Katie Holmes a Zoe Saldana – 41 let

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Katie Holmes (@katieholmes)

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Zoe Saldana (@zoesaldana)

9. Jessica Chastain a Maggie Gyllenhaal – 42 let

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jessica Chastain (@jessicachastain)

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Maggie Gyllenhaal (@mgyllenhaal)

10. Kate Beckinsal a Tori Spelling – 46 let

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Kate Beckinsale (@katebeckinsale)

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Tori Spelling (@torispelling)

Reklama