in

10+ fotek, které vás pobaví lépe, než kdejaká komedie!

imgur.com reddit.com
Reklama

Každý z nás v životě již viděl nějaké komedie. Jsou to filmy a seriály, jejichž primárním účelem je diváka pobavit. Samozřejmě každý má trochu jiný smysl pro humor a různí lidé se různým situacím zasmějí více či méně, některé komedie jsou udělané tak dobře, že dokáží pobavit opravdu drtivou většinu lidí. Některé však již na tak dobré úrovni nejsou a takové mohou v klidu předběhnout následující fotky!

1. Tenhle oblek jen tak něco nepřekoná.

Tento klučina se rozhodl, že se na Halloween oblékne za prd. Taková blbost by vás asi ani nenapadla do té doby, než jste viděli tuto fotku.

This kid was a fart for Halloween.

2. Jeho oblíbené křeslo.

Každý pes má svoje oblíbené místo, v případě tohoto je to toto křeslo. Každopádně způsob, jakým v něm spí, je velmi zábavný.

3. Alkohol za volant nepatří!

Toto není moc dobrý start do života, malá holčička se sotva učí řídit a už za volantem pije. 😀 Měl by jí někdo vysvětlit, že při a před řízením se pít nemá.

4. Můžu na návštěvu?

Dnes u nás přede dveřmi byla tato veverka. Nevíme, jestli chtěla jít dál nebo si pouze dělala srandu z našeho psa, ale ta její póza stojí za to.

5. Dva režimy.

Tento zvonek má můj syn na své střední škole. Má dva režimy, buď zmáčknete spodní a nic se neděje, nebo vrchní v případě paniky.

Reklama

6. Kaktus s příchutí.

Některé nápady dětí nepochopíte. Konkrétně to moje se jen tak rozhodlo, že dá na můj kaktus kukuřici. Ale vypadá to zajímavě, o tom žádná.

7. Obří banán.

Tenhle banán má hned dvě výhody. Slouží jako podložka pod myš a zároveň se o něj můžete opřít. Navíc vypadá velmi realisticky.

8. Naše batole a jeho hračky na vaně.

Taky jste se jako malí koupali ve vaně s hračkami? Jak můžete vidět, náš malý syn to má obzvlášť rád a má je takto hezky vyrovnané.

9. Kolega a jeho lahev na pití.

Můj kolega v práci si svojí lahev na pití udělal z lahve od kečupu. Asi pokus, aby mu to nikdo nevypil, nicméně stejně už to všichni ví.

10. V ordinaci mého doktora.

Takto vypadala jedna z vánočních výzdob v ordinaci, kde působí můj doktor. Taková výzdoba se musela líbit hlavně dětem.

11. Schovávaná lvl. expert.

Takto se moje tříletá dcerka schovávala během hry na schovávanou. Nejspíš předpokládá, že když nevidí ona nás, nevidíme ani my jí.

12. Neobvyklý dárek.

Řekl jsem si, že z naší kočky udělám dárek. Těžko říct, jestli se jí to líbí nebo ne, ale vypadá to rozhodně zajímavě, nemyslíte?

 

Děti a zvířata nezklamou nikdy, jejich nápady jsou zkrátka super. I nápady některých dospělých za to ale stojí, což fotky výše jenom potvrzují. Která z těchto fotek vás pobavila nejvíce?

Čerpali jsme z brightside.me

Reklama