in

Komedie v reálném životě? 10+ opravdu zábavných obrázků!

reddit.com reddit.com
Reklama

Snad každý se občas rád mrkne na nějakou komedii, skeč či jinou vtipnou scénku. Různé humorné scénky, které někomu přijdou vtipné, někomu samozřejmě ne, ale výběr je velký a každý si vybere. Samozřejmě i v realitě se setkáváme s momenty, které jsou mnohdy dost absurdní a pobaví nás i ostatní. No a pokud toho máte málo nebo zkrátka jenom chcete další porci humoru, pak tu pro vás máme několik fotek, u kterých se rozhodně zasmějete!

1. Neměl jsem rád sprchování.

Jako malý jsem falšoval sprchy, spustil jsem vodu ale nešel jsem dovnitř. Jednou na to však máma přišla a od té doby jsem měl smůlu.

2. Koupili jsme naší slepici ruce.

Řekli jsme si, že slepici by to určitě slušelo jako T-Rexovi, tak jsme si jednu z našich vybrali a koupili jsme jí tyto stylové ruce. Doufáme, že se jí taky líbí.

3. A psovi pro změnu hřívu.

Došlo mi, že můj labrador trochu připomíná lva. Ovšem chyběla mu hříva, tak jsem mu také jednu pořídil a nyní je z něj tento fešák, který se v divočině neztratí.

4. Jedna byla plánovaná, druhá ne.

Dvojčata se mohou narodit komukoliv. Nikdy to však nenaplánujete dopředu, proto to pro některé rodiče může být šok, že čekaly jednu dceru a přišly dvě, z toho jenom jedna plánovaně.

5. Já nic!

Některé děti pláčou doslova pokaždé, když něco potřebují, ať už je to jídlo, pití nebo spánek. Tento pes se však podle výrazu bojí, aby ten pláč nesváděli na něj, když by si mysleli, že mu třeba vzal jeho oblíbenou hračku.

Reklama

6. Tátův diagram pro hádky.

Můj táta udělal tento diagram pro hádky s mámou. Vyplývá z toho zlatá klasika, kdy je jedno, jestli se muž mýlí nebo má pravdu, vždycky z toho vyjde jako ten špatný.

7. Pořádná Halloweenská party!

Takto nějak vypadal letošní Halloween u herce Neila Patricka Harrise. Muselo to dát hodně práce, ale fastfoodová kalba určitě stála za to.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Neil Patrick Harris (@nph)

8. Jen jsem šel přiložit.

Šel jsem do sklepa do kotle přiložit trochu dřeva, nenápadně se tam však vkradla i kočka a nejspíš se dostala do nějakého koutu s chuchvalcem pavučin.

9. Jak být více Shrek.

Série animáků o Shrekovi je oblíbená hlavně u dětí. Jak asi víte, jeho styl života byl poměrně specifický a pokud byste náhodou chtěli začít žít jako on, zde k tomu máte příručku.

10. Nic se nezměnilo.

Moje manželka mě ve spánku často chytá za ruku. Zkusil jsem se otočit na druhou stranu, čímž jsem si ale nepomohl, protože nyní mám nohy na stejném místě, jako před tím ruce.

11. Udělal pro to vše.

Můj pes vždycky rád chytal frisbee. Našel jsem nyní jednu starší fotku, kde je vidět, že udělal opravdu všechno pro to, aby ho chytil!

Zábavy zkrátka není nikdy dost a i když nás mohou některé takové situace z počátku naštvat, nakonec uznáme, že to přece jen byla sranda a že nemáme důvod se zlobit. Přeci jenom, když nejde o život tak nejde o nic.

Čerpali jsme z brightside.me

Reklama