in

Tátové udělají cokoliv, aby nás rozesmáli! 10+ zábavných fotek.

imgur.com reddit.com
Reklama

Přístup maminek a tatínků v každém rodičovství se může do jisté míry lišit. Samozřejmě, že by oba měli být milující rodiče, kteří pro své ratolesti udělají první poslední, avšak zatímco mámy jsou od přírody více starostlivé, tátové jsou naopak více hraví a i v dospělosti jim stále zůstává smysl pro „klukoviny“. Jasným důkazem toho je i následující porce fotek, která vás zaručeně pobaví!

1. Poprvé na bruslích.

Dnes jsem vzal svojí dceru poprvé na led na brusle, přičemž chtěla, abych měl stejný oblek jako ona a já jsem tak neměl na vybranou!

Took my daughter ice skating for the first time, she wanted me to wear a matching outfit with her.
by u/DrLeoMarvin in pics

2. Kniha pro ní.

Moment, ve kterém jsem začal svojí dceři číst knihu, kterou jsem pro ní vyrobil. Byl to moment k nezaplacení.

The moment I got to read my daughter a book I made for her!Worth every second.
by u/hanselw in pics

3. Pohodlné místečko.

Moje dcera se chtěla dívat na film. Jak to však vypadá, moc z něj asi neuvidí, protože si našla toto pohodlné místo a usnula.

My daughter found a comfy spot to watch her movie.

4. Dům plný dcer.

Pokud má táta několik dcer a žádného syna, musí být připraven na spoustu věcí. Například tyto stylové kosmetické úpravy.

Fatherhood with a house full of daughters
by u/Legonator in thisismylifenow

5. Halloweenské kostýmy.

Během oslav Halloweenu jsme měli s dcerou tyto kostýmy. Během toho, co jsme chodili po městě, jsme byli několikrát zastaveni, aby si s námi kolemjdoucí mohli vyfotit fotku.

Halloween was tonight in my town. My daughter and I were stopped a lot for pictures.
by u/UncleAngry in pics

Reklama

6. Hrad se dvěma místnostmi.

Že mají děti rádi bunkry je známo. Pro naší dceru jsme v obýváku udělali tento kartonový hrad, ve kterém má hned dvě místnosti.

A 2 tower box castle we made in our living room for our daughter.
by u/Battenthehatch in pics

7. Domácí překážková dráha.

Použil jsem starou malířskou pásku, abych pro syna vyrobil tuto ranní zábavnou překážkovou hru. Konečně se nebude pořád ptát, jestli se může dívat na televizi.

Using old painters tape for a morning of fun. My sons imagination is amazing, and I’m definitely open to do anything that keeps him from asking to watch TV
by u/manc2016 in daddit

8. Kluci a jejich sólo.

Co takhle dělat během deštivého víkendu? Naši kluci o tom mají jasno, rozhodli se, že si za pomoci domácích potřeb udělají hudební skupinu.

I’ve got the boys solo on a rainy weekend, mayhem is on the menu.
by u/sheep_wrangler in daddit

9. Je to moje barva?

Moje dcera se rozhodla, že mi takto nabarví nehty. Sice si nejsem úplně jistý, jestli je růžová moje barva, ale řekněme že ano.

Not sure if pink’s my color lol
by u/ApexOfFlex in daddit

10. Je z něj astronaut.

Táta vyrobil svému synovi tento stylový kosmický oblek. Co myslíte, povedou jeho kroky jednou do NASA nebo do podobné organizace?

Rainy Saturday morning vibes on Earth
by u/mstacle in daddit

11. Moje nové šmoulí vousy.

V koupelně jsem našel dceřin set na barvení vlasů, tak jsem si ho půjčil a trošku jsem si upravil své vousy. Co na to říkáte?

Found my daughter’s hair dye kit in the bathroom. Think she’ll like it?

12. Mámy vs. tátové.

Mámy musí být samozřejmě co nejvíc opatrné, zatímco tátové jsou toho názoru, že sranda musí být a i dítě si to na skluzavce nejspíš víc užije.

Mums vs Dads

 

Jojo, tátové se se svým smyslem pro humor zkrátka nezapřou a je vidět, že si sebou po celý život nesou i část svého dětství! Ve kterých z těchto fotek jste se, ať už jako otcové či jako děti, našli?

Čerpali jsme z brightside.me

Reklama