in ,

10+ hřejivých fotek, které ukazují, že rodina je základ!

reddit.com reddit.com
Reklama

Jedním ze základních životních cílů skoro všech lidí je založení rodiny. Ta může mít více podob, ve většině zemí vč. České republiky je však nejtypičtější podoba jeden muž, jedna žena a jedno či více dětí. Do rozšířené rodiny se pak počítají další členové jako prarodiče, bratranci, sestřenice atd. Spoustu lidí pak samozřejmě jako člena rodiny bere i svého domácího mazlíčka. A že je rodina opravdu základ dokazují i následující fotky, které vás zahřejí u srdce i pobaví!

1. Příjemné místo na odpočinek.

Taky jste se jako malí rádi nechali nosit na ramenou? A stalo se vám někdy, že jste tam usnuli? Není to upřímně nic těžkého!

A nice resting place. [OC]
by u/Maleficent-Luck5254 in MadeMeSmile

2. Vypadá to chutně, ne?

Moje máma (50 let) začala chodit do večerní školy. Tento týden jsem jí vždy připravila nějakou chutnou večeři. Jak se vám líbí?

This week, I made to-go dinners for my mom (50) while she goes to school in the evening.
by u/rxiko in MadeMeSmile

3. Slova nejsou potřeba.

Pro naší malou dcerku jsme koupili tento ruksak. Sice ještě neumí mluvit a neřekne nám, jestli se jí líbí nebo ne, ale její úsměv mluví za vše!

Tried the new hiking backpack and her smile says it all!
by u/Dad0010001100110001 in daddit

4. To nejhezčí na jedné fotce.

Malé děti a zvířata jsou to nejroztomilejší a pokud se to spojí dohromady, tak to teprve zahřeje u srdce každého. Stejně jako na této fotce.

Been a hard couple of weeks adjusting, but this makes it all worth it
by u/Iamthetophergopher in daddit

5. Pojmenovaná po mně.

Moje neteř dostala včera novou panenku. Pojmenovala jí tetička Faith, což je moje jméno, protože jsem prý její oblíbená teta. Miluju jí!

My niece got a new babydoll yesterday she said “she named it auntie faith because I’m her favorite aunt”. I love her so much!
by u/fg10037 in MadeMeSmile

Reklama

6. Už je to dávno.

Na této fotce z roku 1981 jsou naši rodiče, já a sestra. Naše maminka již bohužel nežije a táta si ten moment moc nepamatuje, ale je to i tak hezká vzpomínka.

Just seeing this pic of my parents, sister and me (and dog) in 1981 for the 1st time made me smile. So curious what was going on, but my mom is gone and dad doesn’t remember.
by u/Egress_window in MadeMeSmile

7. Stále to tam má.

Před sedmi lety, když jsem byla ještě malá, jsem tátovi vyrobila tuto samolepku. Nyní jsem si všimla, že jí stále má připevněnou magnetem nad svým pracovním stolem!

I made my dad this sticker seven years ago- I just noticed he still uses a magnet to put it over his desk.
by u/imanpearl in MadeMeSmile

8. Chtělo to náhradu.

V jedné restauraci pekli dezert, který byl mým nejoblíbenějším, nedávno ho však přestali dělat. Moje máma mi ho však udělala k narozeninám.

The restaurant that made my favorite dessert stopped making it, so my mom recreated it for my birthday 💜
by u/realjillyj in MadeMeSmile

9. Asi s námi hrají na schovku.

Naše malé holky si rády na sebe dávají bundu tímto stylem, na přední stranu. Přijde jim to velice vtipné se takto „schovávat“.

My girls put their coats on backwards and they just think it’s the funniest thing that’s ever happened
by u/JephriB in MadeMeSmile

10. Pěkně jsme si zatancovali.

včera večer jsme měli první taneční lekci, kde tančili otcové se svými dcerami. Všichni jsme si to moc užili, výrazy holek mluví za vše!

We had our first father daughter dance last night and they had a blast
by u/Piratey_Pirate in daddit

11. Velmi jí to zaujalo.

Vzal jsem svojí čtyřměsíční dcerku na její první hokejové utkání. Jak je vidět, tak jí to velmi zaujalo a nejspíš z ní bude fanynka!

Took my 4 month old to her first hockey game and she had an absolute blast!
by u/Dad0010001100110001 in daddit

12. Začátek vs. konec.

Začátek a konec vzdělání mojí dcery. Na první fotce je první den ve školce, na druhý den je závěrečný den a promoce na univerzitě. Jsem na ní pyšný!

I have to brag because I’m so damn proud of her…..
by u/gorillagargoyle in daddit

 

Našli jste se v některých z těchto fotkách, ať jako děti či jako rodiče? Ať už ano či ne, doufáme, že i vy máte ve svojí rodině nejenom spoustu hezkých vzpomínek, ale i současné momenty, které to celé drží pohromadě!

Čerpali jsme z brightside.me

Reklama