in ,

10+ skvělých fotek, které vám řeknou více, než tisíc slov!

reddit.com reddit.com
Reklama

Říká se, že některé okamžiky, gesta, události a další mají hodnotu větší, než tisíc slov. Neříká se to tak samozřejmě jen tak pro srandu králíkům, ale takové okamžiky, jako například narození dítěte, svatba či dosáhnutí úspěchu, na kterém jste roky pracovali, ty se vám vryjí do paměti už navždy. Pojďme se nyní podívat na mix různých fotek, na které tento slogan sedí dokonale!

1. Malý, ale silný.

Každý rok se stává, že určité procento dětí se narodí předčasně. Při správné péči však z předčasně narozeného potomka může vyrůst zcela zdravé dítě a my věříme, že i tento to dokáže!

2. Poslední „mohykán“.

Selfie mojí mámy, která bojuje s rakovinou a jejím úplně posledním vlasem. Ještě má před sebou čtyři měsíce chemoterapií a my věříme, že to zvládne!

3. Nečekaná žádost o ruku.

Muži většinou žádají ženy o ruku na nějakém romantickém místě či za teplejšího počasí, ale na sněhu? No, rozhodně palec nahoru za originalitu!

4. Sebastian slaví narozeniny.

Náš kocour Sebastian dnes oslavil již 23. narozeniny, což je v kočičím měříku velmi nadprůměrný věk. Průměr se pohybuje okolo 10 až 15 let.

5. Valentýnská 3D kresba.

Myslím, že tento dárek, který jsem letos dal ženě na Valentýna, je top – 3D křídová kresba na cestě. Skutečně to vypadá jako obří plato s vejci od šperkařské společnosti Tiffany a Co.

Reklama

6. Prošel skrz dveře.

Pokud jste si až doteď mysleli, že projít skrz zavřené dveře je nemožné, tak tento husky vás právě přesvědčil o tom, že jste se mýlili.

7. Zkoušeli jsme přetvořit meme.

V poslední době je populární meme, na nichž se dvě ženy hádají s kočkou sedící u stolu. Je většinou doplněné například o text, který se dá vyložit dvěma způsoby a každá strana se snaží prosadit ten svůj. Tento vtípek jsem dnes zkoušel přetvořit se svojí kočkou, ale nemá pro to ten správný výraz.

8. Změna rok po roce.

Tento táta se každý rok, již od jejího narození, fotí se svojí dcerkou a fotky pak řadí za sebe, aby byla vidět postupná změna. Kolik jich asi ještě přidají?

9. Poprvé mi usnula na hrudi.

Dnes to bylo poprvé, co mi moje malá dcerka usnula na hrudi. Malý, ale krásný okamžik, který mi utkví v paměti.

10. Trochu jiná kočkovitá šelma.

Pokud máte kočku této nebo podobné barvy, pořiďte jí lví paruku. Moc lidí sice asi nevystraší, ale roztomilostí rozhodně nezaostává.

11. Výraz k nezaplacení.

Dnes slaví moje kočka první narozeniny. Moje máma mu pořídila tento autoportrét a jeho výraz opravdu stojí za to!

12. Jedno dané pravidlo.

Kočičí útulek stanovil pravidlo, že tito kočičí sourozenci musí být adoptováni spolu, protože jsou nerozluční. Takto spí každou noc.

 

Co vy a vzpomínkové fotky? Věříme, že jich také určitě máte několik a vždy se k nim rádi vracíte, život však může něco nabídnout každý den a kdoví, kolik takových nezapomenutelných okamžiků ještě za život získáte!

Čerpali jsme z brightside.me

Reklama