in

„Zničili jste Slovensko!“ Mezi Matovičem a Kaliňákem padaly pěsti.

twitter.com
Reklama

Politika je v dnešní době poněkud křehkým tématem. Každá strana tvrdí, že je nejlepší a čestná, naslibují hory doly a podle toho, čí řeč a sliby vás více zaujmou, si zvolíte ty vaše oblíbence. Jak to ale tak chodívá, některé strany se navzájem moc nemají rády a jak můžeme dnes vidět, dokonce mohou padat i pěsti a kopance.

Ve středu ráno se v Bratislavě konala konference strany „Směr“, které se pochopitelně účastnil i její místopředseda a bývalý ministr vnitra, Robert Kaliňák. Problém však nastal v momentu, kdy se na místě objevil i slovenský bývalý premiér a vůdce strany „Obyčejní lidé a nezávislé osobnosti“, Igor Matovič. Ten se totiž rozhodně nebál říci svůj názor a to rovnou do mikrofonu.

„Kaliňák – Mafián (…)  Vy jste zničili Slovensko, kvůli vám jsou tu utečenci,“ prohlašoval nahlas Matovič. Robertu Kaliňákovi se tato slova pochopitelně nelíbila a doslova nešel pro ránu daleko. Jak se sami můžete podívat, nešlo jen o požďuchování. Padali nejen pěsti, ale i kopance.

Matovičovy nadávky a ostrá slova vyvolali pěkný rozruch a situace se uklidnila až v momentu, kdy se objevila městská policie. Zdali bude mít tento incident nějakou další dohru, si budeme muset zřejmě počkat. Není to však poprvé, co se Matovič nebál veřejně a bez servítek říkat svůj názor.

Reklama