in

Nepovedený ženský zápas v Clash of the Stars má dohru! Spor se znovu otevřel

instagram.com
Reklama

Odložený zápas mezi Míšou Dostálovou a Hankou Gelnárovou přesunuli organizátoři Clash of the Stars na nadcházející osmý galavečer organizace z důvodu zranění Hanky při tréninku. Míša zápas podstoupit chtěla a tak jí museli najít jinou soupeřku. Tou soupeřkou byla Veronika Zajícová, jejíchž zápas proběhl naprosto katastrofálně. Rozhodčí zápas vůbec nezvládli a zápas nakonec skončil jako No Contest, tedy nevyhrála ani jedna ze zápasnic. Na internetu i dva galavečery potom stále kolují informace, jak vlastně zápas měl dopadnout.

Míša “Miss Problém” Dostálová, která je známá především díky účasti v organizaci Clash of the Stars, se při svém posledním rozhovoru ohledně přípravy na zápas s Hankou Gelnárovou rozmluvila o problémech, které její trénink před tiskovou konferencí ovlivňovaly. “Naposledy jsem bojovala s Veronikou Zajícovou a z toho, jak to dopadlo, byla jsem prostě špatná. Možná málokdo ví, že když zápas dojde do třetího kola, tak nemůže skončit formou No Contest. To zkrátka nejde. Regulérně jsem vyhrála, podle všech pravidel. Zajícová udělala poruchu na zemi, takže buď měla být diskvalifikována, nebo se měla dobodovat kola. V tom třetím mi došla fýza, první dvě jsem ale vyhrála, tak jako jsem měla tedy vyhrát. Jenže oni z toho udělali No Contest a já pak sklidila milion hejtů od im*ecilů, kteří tomu sportu vůbec nerozumí. Fakt mě to sejmulo,” prohlásila v rozhovoru Míša.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Clash of the Stars (@clashofthestars)

Byla jsem fakt totálně otrávená. Úplně jsem přestala mít chuť trénovat. Připravila jsem si třeba věci na trénink, ale nebyla jsem schopná na něj jít, opravdu ne. A nebylo to vůbec o tom, že bych byla líná. S trenérem boxu jsem jela i do Egypta. Byla jsem rozhodnutí, že tam pojedeme bomby každý den, nakonec jsem ale nebyla ani na jednom tréninku. Měla jsem v sobě vnitřní nechuť cokoliv dělat. A není v tom nic špatného proti Hance nebo Clashi. Clash se mi za ten zápas omluvil. Pokazili to rozhodčí, těch chyb tam bylo bohužel víc,” dodala nakonec Míša.

Veronika Zajícová si však nenechala líbil, že by měla neoficiálně zápas prohrát a tak vrátila skrze své sociální sítě úder. “Dostálová je špína. Dvě kola těžila z toho, že jsem se nechávala mlátit koleny a lokty a nevracela jsem jí to. Kdyby ringový znal pravidla, tak jí za ty fauly ukončil po prvním kole. Ve třetím kole nafasovala (faul ode mě) a teď brečí. Příště ať nechá soupeři svázat ruce a bude to mít lehčí. Kdo zápas viděl, tak ví,” napsala Veronika na svém Instagramovém profile. V současné době se postoj ani jedné z nich nejspíše nijak nezmění a každá z nich má pravdu svojí, výsledek jejich sporu tak zůstává stále otevřen.

Veronika Zajícová - Story na IG

Reklama