in

Zápasy Clash Of The Stars v ohrožení? Někteří aktéři se neobjevili na tiskovce!

Závěrečná tisková konference
instagram.com
Reklama

Pátý galavečer bizarní MMA organizace Clash of the Stars se velmi rychle blíží. Můžeme se těšit na spoustu zajímavých zápasů, některé z nich jsou ale v ohrožení. Můžeme se obávat nečekaných změn na poslední chvíli?

Už pouhých pár desítek hodin zbývá do dalšího galavečera MMA organizace Clash of the Stars 5. Minulou sobotu se uskutečnila poslední tisková konference, která přinesla spoustu novinek a spoustu situací, které skončily otazníkem.

Na tiskovou konferenci v Praze nedošel například jeden z bizarnějších postav, kterou je Král Berouna. Moderátor Tomáš Le Sy navíc prozradil, že Krále hledají již delší dobu. Jeho soupeř, kterým je momentálně Snejks ale ví svoje. “On vyrůstal na peří, furt bere piko. Já na něj trénoval a prostě feťák ukázal, že na to nemá,” sdělil před kamerou Snejks.

Další zápas, nad kterým se momentálně sbíhají otazníčky je zápas mezi Matoušem Kalubou a KukismanemCZE. Matouš totiž skončil v psychiatrické léčebně, odkud ho na tiskovou konferenci na dotaz promotérů pustili. V moment, kdy se dostal Kaluba k mikrofonu, na něj vyskočil polonahý muž z publika a začal ho bít svým trikem. “Končím, do žádného zápasu kvůli této situaci nejdu,” zmínil Kaluba po incidentu s mužem, jeho slovům však nikdo nevěří.

Posledním ze nejistých zápasů je například také zápas mezi MawaremTadeášem Veselým. Nejnenáviděnější influencer v Česku – Tadeáš Veselý se na tiskové konferenci taktéž neukázal. Většina sledujících si myslí, že se Veselý pouze bál nenávistných lidí v publiku a zápas se uskuteční. My můžeme tedy pouze doufat v to, že k žádným změnám na poslední chvíli nedojde.

Inspirovali jsme se z: lajk.iprima.cz

Reklama