in

Clash Of The Stars má svůj song. Proč se lidem nelíbí?

youtube.com
Reklama

Clash of the Stars postoupilo na nový level. Momentálně si pro nadcházející galavečer vytvořili také vlastní písničku s videoklipem, ve kterém se objevily účastníci pátého kola.

Marketing okolo nadcházejícího galavečera organizace Clash of the Stars je v současnosti na velmi vysoké úrovni. Vypovídá o tom také to, že mají vlastní rapovou písničku, kterou nazpíval jeden z minulých účinkujících. Písnička nese název “No Eyes On Me” a nazpíval jí nadaný rapper Lukáš “Lboy” Nárovec.

Jelikož je Lboy původem z Francie, písnička je napůl promíchaná právě s francouzskými slovy. Před vydáním si rapper nejspíše myslel, že se bude jednat o hitovou bombu, opak je však pravdou. Klip získal od sledujících na YouTube velký mix reakcí, především však ty negativní. Beat hrozný, rap mizerný, text o ničem, kvalita výborná, holky super. Celkově vyhozené prachy. Raději bych je dal těm holkám, ať mě obskakují celou noc,” píše sledující pod videem. “Takový ho*no jsem ještě neslyšel,” přidává se další.

Do klipu rapper zakomponoval nadcházející účastníky galavečera, který začne již v sobotu večer. Ze začátku jsme mohli například vidět, jak si mezi krásnými slečnami užívá Tadeáš “Gangstaboy” Veselý. Dle diváckých ohlasů však největší ohlas sklidily účinkující dívky, které v klipu polonahé tancovaly.

Inspirovali jsme se z: lajk.iprima.cz

Reklama